Reklama
Reklama

Aktorzy żyli na przekór wszystkim. Rozstali się niedługo po tym, gdy pojawiło się dziecko

Karolina Gorczyca - aktorka znana m.in. z "Czasu honoru", "Singielki" i polsatowskiego serialowego hitu "To nie koniec świata!" - od kilku miesięcy układa sobie życie ze swym starszym o 6 lat kolegą po fachu, Krzysztofem Czeczotem. Mało kto pamięta, że jej pierwszą wielką miłością był inny aktor - Wojciech Zieliński, z którym ma 13-letnią córkę.

Karolinie Gorczycy i Wojciechu Zielińskim mówiono, że dobrali się jak dwa ziarna w korcu maku i są po prostu dla siebie stworzeni. A jednak - choć doczekali się córki - nie udało się im stworzyć rodziny. Co poszło nie tak?

Karolina Gorczyca i Wojciech Zieliński: Kochali się, ale ślub nie był na liście ich priorytetów

Poznali się w 2009 roku na planie filmu "Huśtawka", w którym zagrali kochanków. W chwili, gdy produkcja trafiła na ekrany kin, byli już razem i wierzyli, że dane im będzie razem przejść przez życie. Nie chcieli jednak obnosić się ze swoją miłością i - gdy proponowano im wspólne wywiady i sesje - odmawiali.

Reklama

"Swoje życie prywatne trzymam pod kloszem" - powiedziała Karolina w "Show", dodając, że na rozmowę o "pewnych tematach" nigdy nie da się namówić.

Faktem jest, że Gorczyca i Zieliński uchodzili za jedną z najbardziej tajemniczych par rodzimego show-biznesu, rzadko pojawiali się na branżowych imprezach, a jeśli już - jak ognia unikali celebryckich ścianek.

Kiedy w 2011 roku ma świecie pojawiła się córka aktorskiej pary, plotkarskie media zasypywały Karolinę i Wojciecha pytaniami o... ślub.

"Wszystko idzie w swoim rytmie. Ślub na tym etapie życia nie jest na mojej liście priorytetów, według mnie dziecko bardziej scala dwoje ludzi niż jakiś papier" - stwierdziła aktorka, gdy w końcu dała się przekonać do zwierzeń.

"Nie chcę chodzić utartymi ścieżkami, a kiedy słyszę: »bo tak wypada« albo »tak trzeba«, to dostaję gęsiej skórki. Od razu pojawia się przekora, żeby powiedzieć »nie«" - przekonywała na łamach "Pani".

Karolina Gorczyca i Wojciech Zieliński: Po czterech latach uznali, że jednak nie jest im razem po drodze

Wkrótce po deklaracji, że "dziecko bardziej scala niż jakiś papier" Karolina i Wojciech rozstali się. Po czterech latach związku rodzice 2-letniej wówczas Marysi niespodziewanie uznali, że jednak nie jest im ze sobą po drodze.

"Rozstaliśmy się w zgodzie i zamierzamy razem wychowywać córkę" - ogłosili, potwierdzając fakt, że postanowili, iż każde pójdzie własną drogą.

"Za Marysię oddałbym życie. To jest wyznacznik mojej miłości do niej. Gdyby chodziło o kogokolwiek poza córką, pewnie bym kalkulował, ale dla niej zrobiłbym wszystko. Marysia jest cudem! To największa miłość mojego życia" - zapewniał Zieliński w wywiadzie dla "Zwierciadła".

Karolina dość szybko znalazła nową miłość w osobie triathlonisty Krzysztofa Kosteckiego.

"Nie jest osobą publiczną, więc chcę go chronić przed mediami. Mamy wspólne pasje. Jesteśmy szczęśliwi i... to wszystko, co mam do powiedzenia na ten temat - wyznała w "Twoim Stylu", a kilkanaście miesięcy później doczekała się z ukochanym syna.

Niestety, także związek aktorki z ojcem Henryka nie przetrwał próby czasu. Być może aktor Krzysztof Czeczot, z którym związała się kilka miesięcy temu, okaże się "tym jedynym", u boku którego przejdzie przez życie.

Wojciech Zieliński już dawno - jak żartuje - dopłynął do portu. Z ukochaną, której nie pokazuje w mediach, ma córkę i syna.

Zobacz też:

Gorczyca i Czeczot są parą. Długo czekali, by podzielić się radosną nowiną

Bestsellery Empiku: Gorczyca i Czeczot pierwszy raz od ujawnienia związku. Przyćmili resztę 

Wojciech Zieliński został ojcem po raz trzeci. Ukrywał to ponad rok!

Źródła:

1. Wywiady z K. Gorczycą: "Pani" (listopad 2013), "Show" (październik 2013 i maj 2021), "Twój Styl" (luty 2016).

2. Wywiad z W. Zielińskim, "Zwierciadło", czerwiec 2013.

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Gorczyca | Wojciech Zieliński
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy