Reklama
Reklama

Aktorzy omijali Warnke szerokim łukiem! Oskarżyli ją o zdradę!

Kasia Warnke wyznała, że znani i lubiani aktorzy omijali ją szerokim łukiem. Okazało się, że artystka zrobiła coś, co nie spodobało się innym... Mówi o tym dopiero teraz!

Kasia Warnke (44 l.) jest aktorką filmową, serialową i teatralną. Jej fani mogą ją podziwiać w filmach Patryka Vegi. Artystka słynie ze swoich poglądów, którymi lubi się chwalić, a jej ostatnia kreacja wykonana z prześwitującego materiału wzbudziła niemałą sensację! Gwiazda wyznała, że przez pewne decyzje inni aktorzy odsunęli się od niej... Co zrobiła?

Reklama

Znani aktorzy odwrócili się od Warnke!

Kasia Warnke na początku kariery głównie występowała na deskach teatru. Reżyserowała, grała w spektaklach, brała czynny udział w aktorskim środowisku. Jednak zapragnęła więcej i pojawiła się na szklanym ekranie. Niestety jej decyzja nie przypadła do gustu kolegom po fachu, którzy postanowili się od niej odciąć! 

Swoim talentem szybko zyskała sympatię widzów, ale osoby z show-biznesu nie były do niej pozytywnie nastawione. 

Aktorka nie miała łatwo, gdyż pojawiła się w nowym mieście, bez bliskich i stałej pracy. Dodatkowo jej dawni znajomi zaczęli ją potępiać i nie chcieli podać jej ręki, a nawet zarzucili jej zdradę!

Pomimo wrogiego nastawienia Kasia postanowiła wrócić na deski teatru. W 2016 roku zaczęła występować w Teatrze Studio w Warszawie.

Spodziewaliście się, że środowisko aktorów jest tak zawistne i złowrogo nastawione?

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

Kim jest Michalina Łabacz, aktorka, która wystąpiła w filmie "Wesele"?

Agata Buzek i Jacek Braciak rozstali się? "Oboje mają trudne charaktery"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Warnke
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy