Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Aktorka z "M jak miłość" zmienia zawód

Elżbieta Jędrzejewska, zdając sobie sprawę, że w Polsce jest coraz mniej ról dla aktorek w jej wieku, postanowiła się przebranżowić...

"Może są dwie, trzy aktorki po czterdziestce, które mają pracę. Reszta, niestety, nie" - mówi 44-latka "Twojemu Imperium". By nie zostać na lodzie, Jędrzejewska zdecydowała się zdobyć nowy fach...

"Szukałam takiej drogi, abym nie musiała studiować kolejnych pięciu lat i zmieniać kompletnie profilu zawodowego. I znalazłam coś, do czego podstawy już mam - trening kompetencji trenerskich, kurs organizowany na Uniwersytecie Warszawskim" - opowiada.

"Gdy za dwa miesiące zdam egzamin, będę mogła uczyć innych autoprezentacji, wizerunku i zachowań, czyli przeprowadzać takie szkolenia, jakie organizuje Tomek Kammel. Otwierają się przede mną nowe możliwości".

Reklama

To nie koniec! Aktorka zmieniła także miejsce zamieszkania - z warszawskiego Ursynowa, gdzie mieszkała przez siedemnaście lat, przeprowadziła się pod Warszawę, do Wawra.

"Szukałam takiego mieszkania, w którym nie będę musiała robić remontu, ani za dużo w nie inwestować. I znalazłam. Mam tam nawet niewielki taras oraz coś, czego ostatnimi czasy bardzo mi brakowało - ciszę. Wieczorami śpiewają mi nawet świerszcze. Czuję się teraz tak, jakbym mieszkała na wsi".

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »