Reklama
Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak wspomina zmarłego męża! Co za słowa

Agnieszka Woźniak-Starak (41 l.) podczas swojej drugiej radiowej audycji do studia zaprosiła wyjątkowego gościa, którym okazała się Magdalena Boczarska (41 l.). Podczas rozmowy z aktorką dziennikarka, wspomniała o zmarłym mężu, Piotrze Woźniaku-Staraku. Trudno się nie wzruszyć.

Agnieszka Woźniak-Starak na dobre wróciła do pracy. Dziennikarka prowadzi teraz radiową audycję "Life balance" i co tydzień do studia zaprasza różnych gości. 

Do najnowszego programu zaprosiła Magdalenę Boczarską, z którą dziennikarka przyjaźni się także prywatnie. Swoją znajomość zawdzięczają Piotrowi Woźniakowi-Starakowi. 

Magda i Agnieszka poznały się podczas pracy nad filmem "Sztuka kochania" (sprawdź!), gdzie Boczarska zagrała główną rolę. Okazało się, że film powstał dzięki Agnieszce, która po przeczytaniu książki Wisłockiej, namówiła męża do ekranizacji lektury. 

Reklama

"Mam takie poczucie, że spotkaliśmy się z Piotrkiem, żeby zrobić ten film" - wyznała podczas audycji Woźniak-Starak. 

W dalszej części radiowego programu wyszły na jaw zabawne kulisy znajomości Magdy i Agnieszki. Obie panie poznały się w domu dziennikarki, gdyż właśnie tam odbywał się casting do filmu "Sztuka kochania". 

Przesłuchanie miało miejsce w kuchni, do której w pewnym momencie weszła ubrana w piżamę prezenterka. Boczarska podczas radiowego spotkania z Agnieszką przyznała również, że pojawienie się na świecie jej syka Henia (2 l.), zawdzięcza roli w filmie. 

Czytaj więcej na kolejnej stronie:

Aktorka wyznała, że rola i realizacja produkcji bardzo wpłynęły na jej życie prywatne. Boczarska zaczęła nieco inaczej postrzegać rzeczywistość. Woźniak-Starak nie pozostała obojętna na wzruszające słowa i dodała, że jej zmarły mąż tworzył filmy, które miały wpływać na ludzi i zostawiać ich z refleksją. 

"To była dewiza Piotrka, te filmy mają być przede wszystkim dla ludzi. [...] Myślę, że to był magiczny czas na planie i ta magia w tym filmie została" - wyznała dziennikarka. 

W audycji dziennikarka wspomniała także o sile, którą zyskała dzięki spacerom po lesie i aktywności fizycznej. Tym samym gwiazda zachęciła słuchaczy, by dobrze wykorzystali czas kwarantanny domowej.

A wy, słuchaliście audycji Agnieszki Woźniak-Starak? 

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy