Reklama
Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak w restauracji z Miszczakiem?! "Niedzielny obiad z szefem"

Agnieszka Woźniak-Starak (43 l.) zaskoczyła wszystkich najnowszym zdjęciem na Instagramie. Gwiazda TVN pokazała bowiem niedzielny obiad z... Edwardem Miszczakiem. Gwiazdy stacji nie mogły ukryć rozbawienia w komentarzach!

Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z najpopularniejszych gwiazd TVN. Prezenterka od jakiegoś czasu w duecie z Ewą Drzyzgą prowadzą "Dzień Dobry TVN". To nie pierwszy program, który miała okazję poprowadzić w stacji.

Dziennikarka zdobyła sympatię widzów m.in. dzięki występom w takich produkcjach jak: "Azja Express", "Na językach", czy "Aplauz, aplauz!". Ostatnio jest o niej głośno po tym, jak paparazzi kilkukrotnie przyłapali ją w towarzystwie tajemniczego mężczyzny.

Reklama

Woźniak-Starak nie odniosła się jednak do spekulacji, że jest to jej nowy partner. Prezenterka jest jednak aktywna w swoich mediach społecznościowych i chętnie chwali się z obserwatorami fotkami z życia prywatnego.

Ten weekend należał chyba do szczególnie udanych, bo Agnieszka wybrała się na koncert Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach, a następnie pojechała do Krakowa. To właśnie tam zaprezentowała fanom zdjęcie, które rozgrzało fanów do czerwoności.

Okazało się, że Edward Miszczak był jednym ze specjalnych gości w lokalu, w których stołowała się Woźniak-Starak. Na drugim planie, tuż za plecami Agnieszki można było bowiem dostrzec jego zdjęcie oprawione w ramce.

Fotkę od razu skomentowali znani znajomi Woźniak. Pod zdjęciem udzielała się m.in. Martyna Wojciechowska, Magda Steczkowska, Łukasz Jemioł, czy Hanna Zborowska.

Wyszło zabawnie?

Zobacz też:

Agnieszka Woźniak-Starak ma nowy samochód. Jest jeszcze droższy od poprzedniego

Prokopa i Wellman poniosło na antenie! Przeszli samych siebie!

Dominika Tajner u boku nowego ukochanego czuje się jak dwudziestolatka

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy