Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agnieszka Woźniak-Starak przerwała milczenie po tragedii

Na instagramowym profilu Agnieszki Woźniak-Starak (41 l.) pojawił się wpis, w którym dziennikarka dziękuje za okazane wsparcie.

Śmierć producenta Piotra Woźniaka-Staraka (†39 l.)  który zginął w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno, wstrząsnęła wieloma osobami, także tymi, które nie znały go osobiście.

Reklama

W smutku pogrążeni są jednak przede wszystkim jego bliscy - rodzice, rodzeństwo, dalsza rodzina i przyjaciele, a także żona, Agnieszka Woźniak-Starak.

Tuż po tym, jak w mediach pojawiła się informacja o tragedii z udziałem Piotra, na instagramowym profilu dziennikarki TVN pojawiło się wiele słów wsparcia skierowanych do niej oraz bliskich z rodziny Woźniaków-Staraków.

Właśnie za to wsparcie Agnieszka Woźniak-Starak chciała się podziękować, publikując post na Instagramie.

Prezenterka zamieściła zdjęcie magnolii, do którego dołączyła wymowne słowa.

"Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję" - napisała.

W dalszej części wymieniła kilka osób, które w szczególny sposób pomogły jej w tym trudnym czasie.

Zapewniła również, że cały czas są przy niej rodzina i przyjaciele, którzy nawet na moment nie dają jej poczuć, że jest sama.

Agnieszka Woźniak-Starak wspomniała również o programie "Big Brother", którego dotąd była prowadzącą, a którego nowa edycja startuje w piątkowy wieczór, 13 września.

Dziennikarka trzyma kciuki za nową prowadzącą, Gabi Drzewiecką. Wspomniała również w ciepłych słowach o pozostałych prowadzących, a także swojej szefowej.

"Jeśli kiedykolwiek wrócę do telewizji to po to, żeby pracować z Tobą, pamiętaj. Kocham magnolie. Dziękuję" - napisała o swojej przełożonej.

Na koniec jeszcze raz podziękowała wszystkim, którzy byli i są z nią w tym trudnym czasie.

"Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi. Nie mogę w tym poście oznaczyć wszystkich, o których myślę. Ale o wszystkich pamiętam" - czytamy.

Cały wpis znajdziecie poniżej:

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak | Piotr Woźniak-Starak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje