Reklama
Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak była w nim szaleńczo zakochana. Zaszła nawet z nim w ciążę. Jak dziś żyje Adam Badziak?

Agnieszka Woźniak-Starak przed wyjściem za mąż za milionera Piotra Woźniaka-Staraka była żoną przystojnego sportowca Adama Badziaka. Po ich rozwodzie gwiazda TVN wpadła w ramiona syna miliarderów. Co stało się z jej byłym mężem? Mężczyzna przestał pojawiać się na salonach i zaczął układać sobie życie u boku innej kobiety. Ta spełniła jego największe marzenie...

Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z większych gwiazd TVN, dokąd trafiła po głośnym odejściu z Woronicza. 

W tamtym czasie była też żoną przystojnego sportowca Adama Badziaka, z którym brylowała na salonach. 

Ich ślub odbył się 6 września 2008, a nieco później Agnieszka - jako jedna z pierwszych gwiazd w Polsce - przyznała się do powiększenia piersi. Plotkowano, że poprosił ją o to ukochany.

"To jakaś bzdura. Mnie się Agnieszka zawsze podobała i niczego nie chciałem w niej zmienić" - zapewniał Adam w wywiadzie dla "Vivy!", a prezenterka potwierdziła, że nie pytała go o zgodę na operację piersi.

Reklama

Przez cztery lata Badziakowie uchodzili za idealną parę, więc gdy w 2012 roku ogłosili, że zdecydowali się na rozstanie, wszyscy ich znajomi byli w szoku. Okazało się, że mają kompletnie różne oczekiwania od życia. On podobno marzył o dzieciach, a ona chciała robić karierę.

Dopiero wiele lat później dziennikarka wyznała w wywiadzie dla "Pani", że była w ciąży, ale straciła dziecko...

"Nie planowaliśmy z moim byłym mężem tej ciąży, ale bardzo się oboje cieszyliśmy i bardzo oboje przeżyliśmy to, co się później zdarzyło. I może to właśnie był początek końca mojego małżeństwa" - mówiła. 

Po rozstaniu Agnieszka i Adam byli małżeństwem jeszcze przez kilka lat. Ta poprosiła męża o rozwód dopiero wtedy, gdy w jej życiu pojawił się Piotr Woźniak-Starak. Wcześniej twierdziła, że rozwód nie jest jej do niczego potrzebny!

W chwili, gdy podczas Balu Fundacji TVN we wrześniu 2015 roku Piotr Woźniak-Starak poprosił ją o rękę, była już od dwóch miesięcy wolna...

Były mąż Agnieszki Woźniak-Starak założył rodzinę i – jak wynika z informacji, którymi dzielił się w mediach społecznościowych - w 2017 roku został ojcem. Bardzo chroni prywatność swojej rodziny, od czasu do czasu wrzucając na Twittera zdjęcia swojego synka. Tożsamości partnerki jednak nigdy nie ujawnił.

Zobacz też:

Kosztowna miłość Woźniak-Starak. Gwiazda TVN ma "totalną obsesję" na jego punkcie

Woźniak-Starak szczerze o zmianach w zespole "Dzień Dobry TVN". Wspomniała o zarobkach!

Agnieszka Woźniak-Starak zaczepiona przez Ukraińca. Niewiarygodne, jak zareagowała

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak | Adam Badziak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy