Reklama
Reklama

Agnieszka Włodarczyk o karmieniu piersią: "Chce mi się płakać"

Agnieszka Włodarczyk od pół roku jest mamą małego Milana. Gwiazda postanowiła otworzyć się na temat macierzyństwa i karmienia piersią. Jak przyznała, to przeżycie jest dla niej "pierwotne i niewytłumaczalne", a zarazem doprowadza ją do płaczu.Agnieszka Włodarczyk w ubiegłym roku dołączyła do grona świeżo upieczonych mam. Razem ze swoim partnerem, Robertem Karasiem, doczekała się synka, Milana. Ze względu na dziecko aktorka postanowiła odłożyć na bok swoją karierę i całkowicie poświęcić się wychowaniu dziecka. Dzięki pracy influencerki może sobie pozwolić na to, aby przebywać z chłopcem cały czas.

Celebrytce macierzyństwo z pewnością służy. Na Instagramie mocno angażuje się w tematy związane z wychowaniem, wchodzi na ten temat w dyskusje z innymi mamami. Ostatnio otworzyła się na temat karmienia piersią.

Agnieszka Włodarczyk o karmieniu piersią

Reklama

Aktorka w obszernym poście na Instagramie napisała, czym dla niej jest karmienie piersią. Gwiazda wyznała, że pierwotnie zamierzała karmić Milana tylko przez 2-3 miesiące. Po pół roku nie wyobraża sobie przestać.

Jak wskazuje Agnieszka Włodarczyk - samo karmienie piersią wzbudza w niej ogromne emocje.

Na koniec dodała, że cieszy się mogąc doświadczyć tego na własnej skórze. Dzięki temu zrozumiała, co potrafi kobiece ciało i że to nie wygląd jest najważniejszy, a możliwość karmienia i zadbania o dziecko.

Zobacz także:

Majka Jeżowska została babcią! Imię wnuczki budzi spore wątpliwości

Teść Antka Królikowskiego wydał oświadczenie. Dariusz Opozda przedstawił inną wersję wydarzeń!

Joanna Opozda w bardzo złym stanie po skandalu z ojcem! Płyną smutne wieści!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy