Reklama
Reklama

Agnieszka Włodarczyk i Jakub Sićko razem dorobili się sporego majątku. Musieli go podzielić po rozstaniu

Agnieszka Włodarczyk (42 l.) i Jakub Sićko (45 l.) byli w związku przez 9 lat. Para rozstała się w grudniu 2011 roku. Dorobili się sporego majątku, który przyszło im podzielić, mimo że nie zawarli związku małżeńskiego. Dodatkowo po rozstaniu aktorka zaczęła układać sobie życie u boku innego mężczyzny. Czy były narzeczony miał do niej żal?

Agnieszka Włodarczyk jest polską aktorką, piosenkarką, osobowością medialną, a także działaczką społeczną. Kobieta zagrała w wielu polskich filmach i serialach, brała też udział w programach rozrywkowych. 

Agnieszka Włodarczyk angażowała się w liczne akcje charytatywne dla zwierząt. Sama prowadzi tymczasowy dom dla zwierząt. Były partner aktorki - Jakub Sićko był przedsiębiorcą, który pełnił funkcję menadżera Agnieszki Włodarczyk przez czas trwania ich związku

Reklama

Dlaczego Agnieszka Włodarczyk rozstała się z Jakubem Sićko?

Agnieszka Włodarczyk i Jakub Sićko nie rozstali się w atmosferze skandalu. Już wcześniej para rozchodziła się i wracała do siebie. Tym razem było to jednak ostateczne rozstanie, które nastąpiło w grudniu 2011 roku. Dlaczego do tego doszło?

Agnieszka Włodarczyk i Jakub Sićko potwierdzili, że związkowi zaszkodziła wspólna praca i nadmierna ilość obowiązków. Agnieszka Włodarczyk spędzała dużo czasu we Wrocławiu na planie serialu. Z kolei Jakub Sićko przebywał w Warszawie, gdzie miał udziały w firmie zajmującej się monitoringiem produktów multimedialnych. Do tego był menadżerem aktorki. 

Agnieszka Włodarczyk na planie serialu poznała swojego przyszłego partnera, z którym była w związku już od 2012 roku. Czy Jakub Sićko miał do niej żal o tak szybkie wejście w nową relację?

Rzeczywiście sprawa podziału pozostała drugorzędna. Agnieszka Włodarczyk i Jakub Sićko postanowili zająć się dzieleniem majątku po opadnięciu wszystkich emocji. Co było później?

Podział majątku Agnieszki Włodarczyk i Jakuba Sićko

Agnieszka Włodarczyk i Jakub Sićko dorobili się mieszkania w Warszawie wartego milion złotych oraz domku na Mazurach, który był warty pół miliona złotych. Mimo, że nie byli małżeństwem, to wspólny majątek należało podzielić. 

Spekulowano, że Agnieszka Włodarczyk nie chciała zrezygnować z mieszkania w Warszawie, tylko spłacić swojego byłego partnera. Mówiono też o Jakubie Sićko, który miał zwrócić aktorce pieniądze za dom na Mazurach

Od 2020 roku Agnieszka Włodarczyk jest w związku z triathlonistą - Robertem Karasiem. W 2021 roku urodził się ich syn - Milan. Z kolei Jakub Sićko nie upublicznia swojego życia prywatnego w mediach społecznościowych. 

CZYTAJ TAKŻE:

Wiśniewski i jego klub Extravaganza. Dlaczego upadł? W tle poważne oskarżenia

Frustracja Cristiano Ronaldo. Wzburzony Portugalczyk ruszył w kierunku członków sztabu

Iga Świątek obiektem żartów. Jeden przebił wszystko, puścili wodze wyobraźni. "Kasza Manna nom nom"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy