Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agnieszka Szulim: Wiem, że naprawdę źle śpiewam!

Udział w śpiewanej reklamie Agnieszka Szulim uważa za największy paradoks w swoim życiu. Gwiazda TVN twierdzi, że kompletnie nie potrafi śpiewać, o czym uprzedzała twórców kampanii. Ci jednak postanowili z premedytacją wystawić ją na pośmiewisko przed całą Polską!

Od jakiegoś czasu na prezesową Szulim można się natknąć w telewizji nie tylko podczas oglądania stacji TVN.

Reklama

Wszystko za sprawą reklam jednego z operatorów komórkowych, który najwyraźniej uznał, że zatrudnienie jej to świetny pomysł, choć większość Polaków ma chyba jednak inne zdanie w tej sprawie.
Od teraz widzowie nigdy nie wiedzą, kiedy zaatakuje ich "śpiew" Szulim, a trzeba przyznać, że zdolności Agi w tym zakresie są bardzo znikome. 

Sama celebrytka przyznaje, że propozycja operatora bardzo ją zaskoczyła, bo zdaje sobie sprawę, że nie śpiewa jak Edyta Górniak. Właściwie to, co wydobywa się z jej ust w trakcie reklam trudno nazwać śpiewem, a trzeba zaznaczyć, że słyszymy i tak już mocno poprawioną komputerową wersję jej wokalu!

Specjaliści pracowali nad tym godzinami. Szulim przyznaje otwarcie, że nie ma talentu wokalnego. Nie przeszkodziło jej to jednak we wzięciu udziału w tego typu reklamie. 

"Ja nie śpiewam w ogóle. I to, że wylądowałam w kampanii śpiewającej, jest największym życiowym paradoksem dla mnie. (...)  Zdaję sobie sprawę z tego, że piosenkarki ze mnie nie będzie, nie mam takich aspiracji, naprawdę źle śpiewam" - wyznaje Szulim agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Agnieszko, niestety wszyscy słyszymy to przynajmniej kilka razy dziennie...Dowiedz się więcej na temat: Aga Szulim

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje