Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agnieszka Kotulanka napisze książkę?

Agnieszka Kotulanka (59 l.) napisze książkę? Według tabloidu jest to bardzo prawdopodobne. Miałoby to pomóc aktorce uporać się z nałogiem i przekonać do siebie środowisko aktorskie.

Od dawna media rozpisują się o problemach alkoholowych aktorki. Niejednokrotnie publikowano zdjęcia Kotulanki, która wyrzucała do kosza puste opakowania po wódce, a nawet piła na ulicy prosto z butelki.

Reklama

Jednak ostatnio pojawiło się światełko nadziei. Podobno kobieta chce skończyć z nałogiem. W trudnej walce pomaga jej córka Katarzyna.

"Sporo ją to kosztowało, bo były momenty, kiedy wydawało się, że nic z tego nie będzie, ale Kaśka jeśli czegoś się podejmie, to nie odpuści. W końcu okazało się, że warto było, bo Agnieszka zgodziła się pójść na odwyk" - zdradziła znajoma rodziny w "Dobrym Tygodniu".

Córka miała teraz wpaść na kolejny pomysł. Jak donosi "Fakt" jej zdaniem mamie pomoże opisanie trudnych doświadczeń. Czy zatem szykuje się książka autorstwa Kotulanki? To mógłby być prawdziwy bestseller! 

"Kasia wymyśliła, że jej mama musi wszystkim udowodnić, że jednak można na niej polegać. Najlepiej dzięki spisaniu i opublikowaniu swoich wspomnień. Inna sprawa, że gdy Kotulanka zajmie się pracą nad książką, to nie będzie jej ciągnęło do butelki" - opowiada informator tabloidu.

Podobno rozmowy z wydawnictwem już trwają. Kupilibyście autobiografię Kotulanki?


***
Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kotulanka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje