Reklama
Reklama

Agnieszka Kaczorowska zadaje szyku na placu zabaw

Agnieszka Kaczorowska (29 l.) zabrała starszą córkę na plac zabaw i aktywnie spędzała z nią czas, korzystając z wszelkich możliwych atrakcji. Oczywiście, ani na chwilę nie zapomniała o elegancji.

Agnieszka Kaczorowska, mama dwóch córek, słynąca z bezkompromisowych poglądów na temat perfekcyjnego wyglądu (jest stanowczo za) oraz ciałopozytywności (jest kategorycznie przeciw), wybrała się ostatnio ze starszą pociechą na plac zabaw. 

Na tę okoliczność wiele mam wybrałoby dres, albo inne wygodne, niekrępujące ruchów ubranie, ale nie Agnieszka. Propagatorka opinii, jakoby człowiek był produktem, a życie promowaniem siebie jako „marki osobistej”, orędowniczka stylizowania się nawet do snu, na placu zabaw pojawiła się w płaszczu w kolorze ciepłego beżu, najprawdopodobniej z kolekcji Zary sprzed kilku lat, dżinsach i jasnych sztybletach na grubej podeszwie. Wizerunku dopełniały okulary przeciwsłoneczne. 

Reklama

Z pewnością jest cudowną mamą, ale...też czujecie się dziwnie, patrząc na osoby, które bez przerwy się pilnują i nie pozwalają sobie ani na chwilę luzu? 

Zobacz też:

Natsu zdradza, ile zarabia. To ogromna suma

Paulina Holtz pokazała się bez makijażu. "Nadrabiam zaległości"

Trzecia dawka dla wszystkich dorosłych. Zapadła decyzja

***
Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo,

wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska-Pela
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy