Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agnieszka i Kuba Wesołowscy w końcu urządzili wspólne gniazdko!

Lada dzień urodzi się ich pierwsze dziecko. Na szczęście para zdążyła wprowadzić się do nowego mieszkania.

Nowy dom, nowe życie. Żegnaj Biały Kamieniu - napisała na Instagramie Agnieszka (28 l.), żona Jakuba Wesołowskiego (31 l.).

Reklama

Publikując zdjęcie pudeł i worków, poinformowała znajomych o przeprowadzce z mieszkania przy ul. Biały Kamień na warszawskim Mokotowie. To tu przez ostatnie lata mieszkała z Kubą.

Teraz, jak dowiedział się tygodnik "Na Żywo", para spodziewająca się dziecka zamieszkała w 120-metrowym apartamencie w Wilanowie. Chociaż dziecko aktora i dziennikarki przyjdzie na świat już w listopadzie, zwlekali z przeprowadzką.

Dużo pracowali, podróżowalia i nie mieli czasu na pakowanie. Teraz oboje z niecierpliwością czekają, aż urodzi się ich pierwsza pociecha. Pokoik w nowym mieszkaniu jest już prawie gotowy i wyposażony w niezbędne mamie i niemowlęciu akcesoria.

- Dziecko to już na swoim - żartował Kuba w rozmowie ze znajomymi. Pytany oficjalnie o to, jak długo planowali z Agnieszką powiększenie rodziny, wymigiwał się od odpowiedzi. - Latami! Każda niespodzianka ma w sobie element tajemnicy - mówił.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:


Dowiedz się więcej na temat: Wesołowski Jakub

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje