Reklama

Reklama

Reklama

Agnieszka Dygant powie w końcu sakramentalne "tak"? Jej syn nie może odpuścić

Agnieszka Dygant (49 l.) tworzy zgodną parę z reżyserem Patrickiem Yoką od ponad 15 lat. Mimo silnej więzi, która łączy tych dwoje, z nieznanych przyczyn artyści nie stanęli jeszcze przed ołtarzem. Ostatnio niewygodne pytania na temat ślubu zaczął stawiać ich syn Xavery. Czy to oznacza, że Dygant w końcu poślubi swojego partnera?

Agnieszka Dygant powie w końcu sakramentalne "tak"? Jej syn nie może odpuścić

Agnieszka Dygant to lubiana aktorka, która mimo natłoku obowiązków, rodzinę zawsze stawia na pierwszym miejscu. Artystka od lat związana jest z reżyserem Patrickiem Yoką, którego poznała na planie serialu "Niania". Choć parze układa się bardzo dobrze, to ich 11-letni syn Xavery powoli wkracza w wiek, w który zadaje się trudne pytania. 

Chłopiec z zazdrością patrzy na rodziny swoich kolegów, dlatego zaczął ostatnio dociekać, dlaczego jego rodzice jeszcze się nie pobrali.

Reklama

Warto przypomnieć, że Agnieszka już kiedyś stanęła na ślubnym kobiercu i dziś żałuje tej pochopnej decyzji. Aktorka miała zaledwie 25 lat, gdy powiedziała sakramentalne "tak" koledze ze studiów - Marcinowi Władyniakowi. Szczęście nie trwało długo, jednak rozwód odbył się po cichu, bez zbędnych awantur.

Później w życiu Agnieszki niespodziewanie pojawił się Patrick Yoka, z którym wychowuje synka. Żyją zgodnie z dala od ściankowych afer, cenią swoją prywatność. Reżyser miał w końcu oświadczyć się ukochanej, a ona przyjęła pierścionek, jednak do oficjalnych zaślubin nigdy nie doszło. 

Jak donosi tabloid, na skutek wiecznych pytań 11-latka, Agnieszka znów rozważa organizację ślubu z jego ojcem. 

Dla aktorki szczęście syna jest najważniejsze, czy czeka ją więc organizacja wesela?

Zobacz też:

Agnieszka Dygant zaskoczyła metamorfozą! Co za zmiana!

Antek Królikowski nieuleczalnie chory. Wyznał, że lekarze postawili już diagnozę, to stwardnienie rozsiane

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Dygant | Patrick Yoka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy