Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agnieszka Dygant i Patrick Yoka: Ich związek przechodzi kryzys?

Informatorka jednego z kolorowych magazynów twierdzi, że w związku Agnieszki Dygant (41 l.) i Patricka Yoki (38 l.) nie dzieje się najlepiej. O co chodzi?

Gwiazda serialu "Prawo Agaty" wyjechała ostatnio na kilka dni do Budapesztu. W podróży nie towarzyszył jej jednak ukochany, a młodsza siostra.

Reklama

41-latka chciała przemyśleć kilka kluczowych spraw dotyczących swojego życia osobistego. Według informatorki "Rewii", jej związek "przeżywa kryzys".

"Rozmija się trochę z Patrickiem. Dotychczas byli zgodni, ale dzisiaj już tak nie jest. Ona chciałaby wyprowadzić się za miasto, a Patrick sobie tego nie wyobraża. Dochodzi do tego wiele innych spraw, w których nie mogą się porozumieć" - zdradza jej przyjaciółka.

Aktorka nie chce rozmawiać na ten temat z tabloidami. Nie zamierza też podejmować żadnych radykalnych kroków. Na względzie ma przede wszystkim dobro małego Xaviera.

"Jest dyskretna ze względu na syna. Nie chce dać mu odczuć, że rodzice nie dogadują się tak dobrze jak dawniej" - dodaje przyjaciółka.

Dla aktorki to właśnie rodzina stanowi podstawę wszystkiego. Zawsze marzyła o tym, aby stworzyć dom na trwałych fundamentach. I była przekonana, że jej się to udało. 

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Dygant | Patrick Yoka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje