Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agnieszka Chylińska w ogniu krytyki katolików!

Niedawno Agnieszka Chylińska (42 l.) udzieliła najszczerszego wywiadu w swoim życiu. Przyznała się do wielu mrocznych spraw, w tym do prób samobójczych, stanów depresyjnych, czy problemów rodzinnych. To nie do końca spodobało się osobom wierzącym.

Wokalistka nigdy nie ukrywała, że nie miała cukierkowego życia, a jej droga do sławy była okupiona problemami psychicznymi. W rozmowie z Kubą Wojewódzkim (55 l.), Edwardem Miszczakiem (63 l.) i  Marcinem Prokopem (41 l.), gwiazda odkryła nawet najmroczniejsze karty swojej przeszłości.

Reklama

W trakcie wywiadu pojawiły się łzy, ostre słowa i wulgaryzmy, które najbardziej ubodły niektórych z odbiorców. W sieci można było znaleźć oczywiście słowa wsparcia i zrozumienia dla Agi, ale także i pełne wzburzenia i zniesmaczenia.

Krytyka środowisk katolickich dotknęła Agnieszkę po udzieleniu tego wywiadu, ale w jej obronie postanowił stanąć słynny bloger - Piotr Żyłka.

"Dwie krótkie uwagi do komentarzy oburzonych katolików pod wczorajszym postem o wywiadzie z Agnieszka Chylińska. Jeden oburzony czytelnik pisze: ‘Po co ta k***a? zwracając się do Boga. Ja też przeklinam, ale jak się modle to z pokorą. Bo to nie rozmowa z kumplem przy browarze’. No więc na mój chłopski rozum, to przed Panem Bogiem przede wszystkim trzeba być szczerym i prawdziwym. Mądrzy mistrzowie duchowi powtarzają: nie spotkasz Boga, jeśli będziesz przed nim udawać kogoś kim nie jesteś. Jeśli Agnieszka używa takiego języka na co dzień, to lepiej żeby przed Bogiem też była sobą, a nie pudrowała nosek i udawała grzeczniutką dziewczynkę. Modlitwa jest szczerą rozmową, a nie stawaniem na paluszkach i udawaniem kogoś, kim się nie jest" - zaczął swoją wypowiedź.

Wyznał przy okazji, że jego samego, jako katolika, słowa Agnieszki zwyczajnie poruszają, a nie oburzają. Sama Agnieszka jednak nie zabrała głosu w tej sprawie.    

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Chylińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje