Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agnieszka Chylińska świętuje sukces. Wydała kolejną książkę

Agnieszka Chylińska (43 l.) nie zwalnia tempa i śmiało spełnia swoje marzenia. Właśnie ukazała się kolejna książka, która wyszła spod jej pióra. Na wydawaniu publikacji dla dzieci wokalistka zarobiła już niemało. Tymczasem zbiera gratulacje i ma powody do radości.

Agnieszka Chylińska swoje życie już dawno związała ze sceną. W latach 90. rozpoczęła przygodę z zespołem O.N.A., z którym występowała przez prawie dziesięć lat. 

Reklama

Po różnych perypetiach, od 2009 roku, Chylińska działa jako solowa piosenkarka. Wydała trzy albumy - dwa z nich pokryły się platyną, a jeden złotem. 

Jednak nie każdy wie, że kariera muzyczna to nie jedyna aktywność zawodowa Agnieszki. Zajmuje się również... pisaniem książek dla dzieci. Jako mama trojga pociech doskonale wie, jak zainteresować najmłodszych lekturą. 

Pierwsza z książek autorstwa Chylińskiej na półki trafiła w 2012 roku. A teraz w księgarniach znaleźć można już... szóstą część przygód Zezi i Gilera. 

W mediach pojawiły się doniesienia, że artystka do tej spory sprzedała już pół miliona egzemplarzy swoich dzieł. Szacuje się, że mogła na nich zarobić nawet 1,5 miliona złotych! 

Do tego dochodzą zarobki za występy na scenie i w telewizji.

***
Zobacz więcej materiałów:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Chylińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje