Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agnieszka Chylińska ma anoreksję?! Agustin Egurrola zabrał głos w tej sprawie!

Od dłuższego czasu większość osób zastanawia się, co się dzieje z Agnieszką Chylińską (39 l.). Piosenkarka chudnie w oczach i wzbudza tym wiele kontrowersji. Jej kolega z jury postanowił skomentować plotki krążące na temat artystki.

Agnieszka Chylińska w przeszłości nie zachwycała swoją sylwetką. Jednak po tym, jak została mamą, zaczęła mocno dbać o siebie. Ze zbuntowanej nastolatki zmieniła się w naprawdę piękną i świadomą swoich wdzięków kobietę.

Reklama

Jednak ostatnio artystka przesadziła nieco z odchudzaniem. Jej fani z przerażeniem patrzyli, jak piosenkarka niknie w oczach. Nic więc dziwnego, że w mediach zaczęły krążyć plotki na temat stanu zdrowia Chylińskiej. Niektórzy dopatrywali się u niej nawet anoreksji!

Głos w tej sprawie postanowił zabrać kolega artystki z jury programu "Mam Talent". Agustin Egurrola (47 l.) w rozmowie z "Faktem" stanowczo zaprzeczył, jakoby Chylińska miała chorować na anoreksję.

"Byłem kilka razy na obiedzie i kolacji z Agnieszką. Nie zauważyłem, żeby stosowała jakąś dietę. Ona potrafi zjeść za dwoje. Je to, co chce, bez ograniczeń. Na pewno nie liczy kalorii" - zdradził w rozmowie z tabloidem choreograf.

Egurrola stwierdził również, że zgrabna sylwetka Chylińskiej to zasługa łaskawych genów.

Nic tylko pozazdrościć!

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Chylińska | Agustin Egurrola

Reklama

Reklama

Reklama