Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agata Młynarska: Rodzina bardzo się o nią martwi!

Agata Młynarska (53 l.) znów musi zwolnić tempo. Powróciły problemy ze zdrowiem...

Ostatnie tygodnie napędziły Agacie Młynarskiej (53) sporo strachu. Dziennikarka bardzo narzekała na swoje samopoczucie. Ciągle chodziła przeziębiona, skarżyła się na uporczywe bóle głowy, miała nawet kłopoty z oddychaniem! 

Reklama

Po serii badań okazało się, że to wina chorych zatok. Konieczna była operacja, bo ból stawał się nie do zniesienia… 

Agata zdecydowała się na kosztowny, endoskopowy zabieg w jednej z prywatnych klinik. Cena nie grała roli, bo dziennikarka chce jak najszybciej wrócić do pracy. Za ratowanie zdrowia zapłaciła prawie 9 tysięcy złotych! Od kilku dni dochodzi do siebie pod opieką rodziny oraz czułego męża Przemysława Schmidta (56). 

"Już czuję się dobrze. Rzeczywiście to był bardzo nieprzyjemny zabieg. Przygotowywałam się do niego, był skrupulatnie zaplanowany, bo ostatnio za często chorowałam i trzeba było to przerwać. To popularna, ale bardzo inwazyjna operacja. Trwała trzy godziny. Mam nadzieję, że już teraz będzie z górki" – uspokaja dziennikarka. 

Problemy zdrowotne Agaty Młynarskiej zdają się nie mieć końca. Wszystko zaczęło się w 2013 roku, kiedy pracowała jeszcze w  Telewizji Polskiej. Dziennikarka zasłabła podczas nagrywanego na żywo programu 

Świat się kręci, którego była gospodynią. Była skrajnie wycieńczona. Postawienie właściwej diagnozy zajęło lekarzom kilka miesięcy. Okazało się, że prezenterka cierpi na poważne problemy gastrologiczne i musi całkowicie zmienić styl życia oraz dietę. 

Agata musiała na poważnie zająć się swoim zdrowiem. Wzięła sobie do serca zalecenia lekarzy. Oszczędzała się, pozwalała sobie na dłuższe wyjazdy. Wydawało się, że wszystkie problemy ma już za sobą… We wrześniu 2016 roku zaczęła pracę w amerykańskiej stacji TLC i rzuciła się w wir nowych wyzwań. 

A te tak ją pochłonęły, że zapomniała o tym, co najważniejsze. I znowu organizm przypomniał jej, że nie pozwoli się oszukać...


Dowiedz się więcej na temat: Agata Młynarska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama