Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agata Kulesza zamartwia się o córkę?!

Agata Kulesza (44 l.) chciałaby, żeby jej jedynaczka trafiła na dobrego partnera, kogoś z kim będzie równie szczęśliwa, jak ona z mężem.

Ten rok będzie dla Agaty Kuleszy szczególny. Jej 18-letnia córka Marianna przystąpi w maju do matury. Choć ma świadomość , że jej latorośl jest ambitna i pracowita, egzamin dojrzałości jedynaczki spędza jej sen z powiek. - Wie, że niezależnie od tego, co się zdarzy, zawsze będziemy przy niej. Nie wymagamy z mężem, żeby była taka jak my. Jest osobna, myślę, że to ważne nie bać się być takim, jakim się jest - zdradziła aktorka w "Twoim Stylu".

Reklama

Ona długo nie potrafiła pokonać swoich obaw i lęków. Stało się tak dopiero, gdy poznała Marcina Figurskiego, swojego przyszłego męża. Wierzy, że córce również dopisze szczęście i w odpowiednim czasie spotka na swojej drodze mądrego, kochającego mężczyznę. Jej się to udało.

Agata i Marcin zostali parą w 1996 r. Ona była ambitną, mało znaną aktorką z dyplomem, marzącą o karierze. On skromnym, opanowanym operatorem filmowym. Wiele razy wypłakiwała się na jego ramieniu. - Wszystkiego się bałam. Potrzebowałam, by ktoś od czasu do czasu poklepał mnie po plecach i zapewnił, że jest dobrze - wspomina.

Marcin potrafił wyciszać jej negatywne emocje i cierpliwie powtarzał, że los się jeszcze odwróci. Uwierzyła mu. Czekając cierpliwie na swoje pięć minut, nie marnowała czasu. Postawiła przypieczętowali swoje uczucie ślubem. W jednym z wywiadów Agata zdradziła: - Marcin jest supergościem. Kiedyś byłam zazdrosna, czasem nawet szalałam z zazdrości, ale z tego wyrosłam... W końcu zmieniła się. Ma zaufanie do męża. Czuje, że kocha i jest kochana. I to do tego stopnia, że wybaczyłaby ukochanemu nawet zdradę.

Czytaj dalej na następnej stronie...

Na żywo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agata Kulesza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje