Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Agata Kulesza szuka pocieczenia u kolegi! Co na to mąż aktorki?

Jej życie osobiste legło w gruzach. Agata Kulesza (47 l.) nowo próbuje odnaleźć radość. Wiadomo już, kto jej w tym pomaga!

Kwietniowy, słoneczny dzień. W jednej z warszawskich restauracji paparazzi przyłapali Agatę Kuleszę z przystojnym brunetem. Jedli lunch, żywo dyskutowali, śmiali się. W pewnym momencie aktorka oparła głowę na jego ramieniu. Widać było, że łączy ich bliska, serdeczna więź.

Reklama

Jak udało nam się ustalić, tajemniczy mężczyzna to znany operator, Marian Prokop (51 l.), dobry kolega jej męża. Zbliżyli się w ubiegłym roku, kiedy pracowali przy serialu "Pułapka". Agata grała główną rolę, Marian odpowiadał za zdjęcia.

Była wtedy w fatalnym stanie, rozpadało się jej małżeństwo z Marcinem (52 l.), ojcem jej córki Marianny (22 l.). Oddalali się od siebie. Zdała sobie sprawę, że ukochany stał się obcą jej osobą. Jego agresywność narastała, w ich domu pojawiła się przemoc.

Namawiała go, by poszedł do specjalisty, podsuwała lektury o chorobie afektywnej dwubiegunowej. Odmówił leczenia, wyprowadził się. Nie miała już siły dalej walczyć o związek. Złożyła pozew rozwodowy. Mąż odpowiedział wnioskiem o orzeczenie rozpadu małżeństwa z winy aktorki.

Niedawno odbyła się kolejna rozprawa. Zeznawali świadkowie, między innymi córka pary oraz przyjaciółka Kuleszy, Agnieszka Suchora. Agata nie stawiła się w sądzie. Znalazła jednak czas, by spotkać się na lunch z przyjacielem. 

"Rozmowy z Marianem wiele jej dają. On też jest po przejściach, wie, jak bolesne bywają rozstania. Służy jej radą, wspiera w trudnych chwilach" - zdradza znajoma gwiazdy.

Prokop ma za sobą małżeństwo oraz 4-letni głośny związek z Agnieszką Krukówną. Planował nawet ślub, aktorka miała już kupioną sukienkę, były wydrukowane zaproszenia, ale ostatecznie para się rozstała. Mąż nie chce komentować relacji Agaty i swego kolegi z branży.

Obaj ukończyli wydział operatorski łódzkiej filmówki, znają się od lat. 

"Życie powódki nie interesuje mnie w najmniejszym stopniu" - mówi krótko "Dobremu Tygodniowi" Marcin.

Batalia sądowa będzie jeszcze długo trwała. Agata próbuje odnaleźć się w nowej sytuacji. Rzuciła się w wir pracy. Ostatnio miała zdjęcia do polsko-rosyjskiej produkcji zatytułowanej "Parkiet", w której gra razem z Andrzejem Chyrą. Ale kiedy wraca do domu, czuje się osamotniona.

Córka jakiś czas temu wyprowadziła się, studiuje, ma własne życie. Aktorka potrzebuje, by ktoś się o nią troszczył, dodawał sił, był po prostu blisko, a Marian jest na każde jej zawołanie. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dobry Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agata Kulesza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »