Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agata Kulesza: Co z jej zdrowiem?

Agata Kulesza (46 l.) jakiś czas temu podupadła na zdrowiu. Aktorka zastanawiała się nawet nad wycofaniem z tego powodu z pracy. Wygląda jednak na to, że już wszystko wróciło do normy, gdyż gwiazda zdecydowała się przyjąć ciekawą propozycję.

Nie grozi jej celebrycki zawrót głowy, bo ma sceptyczny stosunek do imprez, wywiadów, sesji zdjęciowych. Gdy "Idę", w której zagrała jedną z dwóch głównych ról, nominowano do Oscara, poleciała za ocean. Dzielnie siedziała na gali. Tylko na chwilę wyszła. I przegapiła moment, w którym ogłoszono nagrodę dla jej filmu. Nie żałuje...

Reklama

Mówi, że sukces przyszedł w dobrym czasie. Gdy dokładnie wie, co jest w życiu naprawdę ważne. Na pierwszym miejscu jest dla niej rodzina - mąż Marcin i córka Marianna. Ale gdy jest na planie filmowym, cała oddaje się pracy. Efektem były znakomite kreacje w "Sali samobójców", "Róży", "Idzie", czy "Moich córkach...".

- Przyjemnie być popularnym, owszem - mówi. - Zawsze chciałam zobaczyć, jak to jest. I gdy sama stałam się popularna, odetchnęłam z ulgą: bo to nie jest to, czego w tym zawodzie szukałam.

Kilka miesięcy temu aktorka trafiła do szpitala. Objawy były niepokojące. Mógł to być nawet zawał serca. Na szczęście okazało się, że zaburzenia wynikały ze stresu i przepracowania. Aktorka musiała odpocząć i wyrównać poziom potasu w organizmie.

Zastanawiała się nad wycofaniem z pracy na dłuższy czas, ale już dostała ciekawą propozycję. To nowy serial kryminalny TVN, "Pułapka". Cała opowieść ma zamknąć się w 6 odcinkach. Szczegóły producent trzyma w sekrecie. Zdjęcia już się rozpoczęły w Warszawie i na Mazurach. Reżyserem jest Łukasz Palkowski, twórca słynnego filmu "Bogowie".

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Dowiedz się więcej na temat: Agata Kulesza

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje