Reklama

Reklama

Reklama

Agata Duda była nauczycielką. Jej uczniowie wyznali prawdę!

Zanim Agata Duda została Pierwszą Damą, przez lata pracowała, jako nauczycielka i uczyła języka niemieckiego. 14 października obchodzimy Dzień Nauczyciela, z tej okazji para prezydencka złożyła życzenia pedagogom.

Zanim Andrzej Duda objął fotel prezydenta, jego małżonka uczyła w krakowskim liceum. Po wyborach nie kontynuowała już pracy w zawodzie. Zdecydowała, że obejmie obowiązki, które wiążą się z byciem Pierwszą Damą. Jednak sercem jest blisko z dziećmi i młodzieżą, dlatego bardzo angażuje się w sprawy z nimi związane.

Agata Duda: nauczyciel języka niemieckiego

W 2015 roku dziennikarze TVN24 postanowili odwiedzić II Liceum Ogólnokształcące w Krakowie, gdzie uczyła małżonka prezydenta. Dzieci chętnie się wypowiadały na jej temat i chwaliły prowadzone przez nią lekcje języka niemieckiego. 

"Jest naprawdę świetną nauczycielką, bardzo dobrze uczy" - powiedziała jedna z uczennic. "Bardzo profesjonalna, znakomicie uczy niemieckiego, posiada bardzo dużą wiedzę, chwalę ją" - wyznał licealista. Jak się okazało, dzieci darzą Dudę sympatią.

Reklama

Dzień Edukacji Narodowej: życzenia pary prezydenckiej

Dzisiaj, 14 października, para prezydencka złożyła życzenia pedagogom. "Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom i pracownikom polskiej oświaty składamy gratulacje i najlepsze życzenia. Dziękujemy za codzienny trud kształcenia, wychowywania i wspierania rozwoju milionów młodych Polaków" - napisali Dudowie na Twitterze.

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

Paulina i Artur Żmijewscy: Jak jest między nimi naprawdę?

Biegaczka Mary Cain pozywa trenera i firmę Nike. Chce 20 mln dolarów!

Lektor z "Love Island" - wiemy jak wygląda! Przystojny?


pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy