Reklama

Reklama

Reklama

Agata Buzek i Jacek Braciak znów są razem! Jak udało im się pokonać kryzys?

Agata Buzek i Jacek Braciak to ostatnio gorąca para w polskim show biznesie. Głośno było o kryzysie w ich związku, jednak wygląda na to, że został on zażegnany. Jak sobie z tym poradzili?Agata Buzek i Jacek Braciak. Jak zażegnali kryzys?

O kryzysie w związku Agaty Buzek i Jacka Braciaka rozpisywały się wszystkie media plotkarskie. Miłość miała zniszczyć pandemia - z Nysy, gdzie powstawały zdjęcia do filmu "Moje wspaniałe życie", wrócili już osobno - on na Saską Kępę, ona na swoją działkę pod Warszawą. 45. urodziny spędziła ponoć samotnie w Paryżu, gdzie odbyła się premiera sztuki z jej udziałem. Niestety, kiedy dwie tak niezależne osoby są razem, w ich relacji musi czasem pojawić się zgrzyt. 

Reklama

Sytuacja jednak wygląda na opanowaną. Niedawno tygodnik "Twoje Imperium" opublikował zdjęcia Buzek i Braciaka zrobione na ulicach Warszawy. Para była na nich radosna i okazywała sobie czułość.

Jak wskazuje teraz tygodnik "Na Żywo" przez lata związku aktorska para nauczyła się żyć ze sobą w zgodzie i odpowiednio reagować na swoje potrzeby. To właśnie dzięki rozstanie i możliwości przemyślenia własnych spraw, mogli ponownie się zjednoczyć.

Szczególnie zadowolona z takiego obrotu sprawy jest mama Agaty Buzek, pani Ludgarda. Odkąd para znów jest razem, często towarzyszy im przy wyjściach na miasto do ulubionej restauracji. Jak wskazuje tygodnik, mama Agaty uwielbia rozmawiać z Jackiem Braciakiem. Pani Ludgarda trzymała kciuki za ten związek, ponieważ widziała, że Agata rozkwita przy Jacku. Teraz ma pewność, że jest on świetnym wyborem dla córki.

Zobacz też:

Krystian Ochman przeszkadza sąsiadom. Ludzie narzekają na jego warczenie

Kandydatka na Eurowizję jest dumna, że Zenek jest jej fanem

Dagmara Kaźmierska nie szczędzi pieniędzy na luksus! Zaskoczyła zdjęciem

Włoski rząd przeznaczy 15 mln euro dla rodzin medyków zmarłych na COVID-19

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jacek Braciak | Agata Buzek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama