Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agata Buzek i Jacek Braciak przeżywają pierwszy kryzys w związku?! O co poszło?!

Agatę Buzek (42 l.) i Jacka Braciaka (50 l.) połączyła wielka namiętność, ale znajomi pary obawiają się, że to właśnie ona może przyczynić się do rozstania aktorów. Między parą cały czas iskrzy...

Długo starali się utrzymać w tajemnicy łączące ich uczucie. Agata Buzek i Jacek Braciak nie pragnęli medialnego rozgłosu - być może dlatego, że po prostu sami nie mieli pewności, czy czeka ich wspólna przyszłość.

Reklama

"Już raz byli bliscy zerwania, właściwie się ze sobą rozstali, ale po kilku dniach się pogodzili, bo okazało się, że nie potrafią bez siebie żyć" - zdradza "Na żywo" znajomy pary.

Ujawnia, że ich relacja jest skomplikowana i pełna skrajnych emocji, a burzowe dni są na porządku dziennym.

"Głównie wywołuje je Agata, ale Jacek nie przeżywa ich za mocno. Nie przeszkadzają mu, ponieważ na tym etapie związku jest całkowicie zafascynowany ukochaną i pragnie namiętności. Ona może przy nim pozwolić sobie na wszystko" - dodaje informator gazety.

Jacka zawsze fascynowały wyjątkowe osoby, a wszystkie jego poprzednie relacje były dalekie od ładu i harmonii.

"W swoim życiu spotkałem się z kobietami pięknymi i mądrymi. Ale niełatwymi. Chyba niestety jakiś poziom komplikacji mi w nich imponuje. To jest osobowość, nieoczywista uroda, jakaś skaza, która mnie pociąga" - przyznaje aktor. - "Kobiety są dla mnie nieprzewidywalne. Także te, z którymi jestem blisko, są dla mnie zagadką. Ale lubię to".

***
Czytaj dalej na kolejnej stronie: 

Dowiedz się więcej na temat: Agata Buzek | Jacek Braciak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje