Reklama

Reklama

Reklama

Afera po występie Sary James w finale "Mam talent". Burza w komentarzach: "Nieładnie panowie"

Sara James nie wygrała amerykańskiej edycji "Mam talent", jednak zrobiła sporo zamieszania i została doceniona przez jurorów talent show. W finałowym odcinku nie pozwolono jej jednak zaprezentować w pełni swojego talentu - uważają internauci. "W ogóle nie było jej słychać. To był występ Black Eyed Peas" - można przeczytać.

W trakcie ogłoszenia wyników zobaczyliśmy skróty wszystkich finałowych występów i specjalny show, podczas którego finaliści zaprezentowali się na scenie w towarzystwie zwycięzców poprzednich edycji, innych finalistów tego sezonu oraz gwiazd. Sara James zaśpiewała z amerykańską grupą Black Eyed Peas ich wielki hit "Let's Get The Started"!

O godzinie 3 w nocy czasu polskiego wiadomo było, że 17. edycję "American's Got Talent" wygrała pochodząca z Bejrutu grupa taneczna Mayyas. Sara James nie znalazła się nawet w piątce najlepszych uczestników, mimo że typowana była do zwycięstwa.

Reklama

Fani są zawiedzeni, że podczas ostatniego występu nie miała szansy zaprezentować swojego talentu.

Sara James w "Mam talent". Afera po występie polskiej wokalistki

W komentarzach pod filmem fani Sary James zwracają uwagę na fakt, że wokalistka miała źle dobraną piosenkę i praktycznie nie było jej słychać, bo w utworze dominowali członkowie Black Eyed Peas.

"W ogóle nie słychać tu Sary", "Czyj to był występ? Chyba tylko Black Eyed Peas. Nieładnie panowie" - można przeczytać.

W takim tonie utrzymanych jest wiele komentarzy. "Oni ją zagłuszyli", "Wydaje mi się, że lepszym wyborem piosenki tej grupy byłoby 'Where is the love?'. Sara mogłaby pochwalić się skalą swojego głosu",

"Dlaczego ktoś zdecydował się na tę współpracę? Prawie w ogóle nie słyszymy pięknego głosu Sary", "Na występie z Black Eyed Peas to ona powinna być główną postacią, a wydaje się, że próbowali ją we trójkę zagłuszyć" - czytamy.

Zobacz też:

Sara James za radą Eli Zapendowskiej ucieknie z Polski?

Nauczycielki zdradziły, jaką uczennicą jest Sara James

Kate i Meghan na procesji żałobnej. W takich samych strojach

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sara James | "Mam talent" | America's Got Talent

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy