Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Adriana Kalska zrobiła awanturę Mikołajowi Roznerskiemu? "To pierwsza taka scena zazdrości"

Mikołaj Roznerski (34 l.) i Adriana Kalska (32 l.) wydają się tworzyć udany, szczęśliwy związek. Jednak według informatora jednego z tabloidów niedawno doszło między nimi do dość ostrej scysji. Czy rzekoma awantura położy się cieniem na ich relacji?

Mikołaj Roznerski przez dość długi czas nie mógł znaleźć kobiety, która zagrzałaby na dłużej miejsce u jego boku. Wcale nie tak dawno temu widywany był z Marceliną Zawadzką, lecz i ta relacja trwała dość krótko. 

Reklama

Teraz aktor spotyka się z Adrianą Kalską, z którą gra w "M jak miłość". Ich związek wydaje się poważny. 

Pod koniec listopada wybrali się razem na imprezę z okazji 18. urodzin serialu, w którym wspólnie występują. I ponoć tam miało między nimi dojść do nieprzyjemnych scen. Jak czytamy w "Fakcie", aktorka rzekomo zrobiła ukochanemu awanturę. A o co poszło? Informator tabloidu przekonuje, że Kalską zdenerwowało zachowanie Mikołaja. Miał spędzać czas z koleżankami, a nie z nią. 

"Doprowadziło ją to do furii. Zrobiła Mikołajowi awanturę, a dodatkowo oberwało się kobietom, które spędzały czas z jej ukochanym" – twierdzi informator. "Jednej aktorce nadepnęła nawet w toalecie na sukienkę i kazała jej odczepić się od jej chłopaka" – dodaje. 

Roznerski podobno nie spodziewał się takiej reakcji Kalskiej. "To pierwsza taka scena zazdrości w ich związku. Nie znał Adriany od tej strony i nie ma pojęcia, co ją opętało" - twierdzi źródło tabloidu.

***

Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Adriana Kalska | Mikołaj Roznerski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje