Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Adrian Berkowicz w "Rolnik szuka żony": Marzę o dzieciach

Pojawienie się Adriana (29 l.) w programie "Rolnik szuka żony" wywołało spore poruszenie. Geodeta z Jury Krakowsko-Częstochowskiej, uprawiający kapustę, hodujący chryzantemy oraz interesujący się fotografią, szukał miłości na całe życie. I chyba udało mu się ją znaleźć. "Rewii" opowiada, jak wyobraża sobie przyszłość z Iloną i do czego udało mu się ją namówić.

Planuje pan z Iloną wspólną przyszłość?

Reklama

Adrian Berkowicz: - Na razie lepiej się poznajemy, rozwijamy to, co do tej pory udało nam się zbudować. Z każdym dniem jest coraz lepiej. Ilona ujmuje mnie swoją wrażliwością. Wyznajemy podobne wartości. Ważna jest dla nas rodzina, wspólny dom. Jesteśmy sobie bardzo bliscy, choć jeszcze się nie zaręczyliśmy.

Jak rodzina przyjęła Ilonę?

- Bardzo ciepło i życzliwie. Ona również wszystkich polubiła i dobrze się czuje pod naszym dachem. Lubi nas odwiedzać.

9 lat to dobry wiek na założenie rodziny?

- Wyznaję zasadę, że jeśli jest się gotowym, to każda pora i sposób są dobre na znalezienie kogoś do pary. W dzisiejszych czasach ludzie poznają się na portalach randkowych i w mediach społecznościowych. Ja postanowiłem poszukać miłości za pomocą telewizji. Praca w gospodarstwie ma pewne ograniczenia, jeśli chodzi o znalezienie żony. Żyjemy w małych społecznościach, a żeby gdzieś wyskoczyć i kogoś poznać, brakuje czasu. W dużym mieście jest łatwiej o kontakt. 

Czytaj dalej na następnej stronie...

Rewia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje