Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Adele coraz bardziej nie do poznania! Co ona zrobiła z twarzą?!

Adele (32 l.) wciąż szokuje swoją niewiarygodną metamorfozą, którą rozpoczęła kilka miesięcy temu. Gwiazda pokazała nowe zdjęcie i trudno w niej rozpoznać "starą" Adele.

Gdy zaczęła chudnąć, fani przecierali oczy ze zdziwienia. Adele (sprawdź!) było coraz mniej, waga leciała w dół, a ona stawała się zupełnie inną osobą. 

Najpierw nie publikowała swoich zdjęć, dopiero od jakiegoś czasu pokazuje swoje nowe oblicze. 

Choć na początku wszyscy jej gratulowali przemiany i ciężkiej pracy, jaką włożyła w to, by zrzucić zbędne kilogramy, tak teraz niektórzy nie patrzą zbyt przychylnie na tę metamorfozę. 

Na najnowszym zdjęciu, jakie piosenkarka zamieściła w swoim mediach społecznościowych, jest w prost nie do poznania. Widać, że prócz chudnięcia postanowiła także zmienić swoją twarz i prawdopodobnie korzystała z usług medycyny estetycznej. 

Do tego zmieniła również fryzurę i zaprezentowała się fanom w długich, blond, kręconych włosach. W komentarzach internauci nie kryli swojego zdziwienia kolejnymi zmianami w wyglądzie Adele: 

"Nie chcę brzmieć niedorzecznie, ale nie wiem, kim jest ta kobieta...", "Czy to w ogóle jeszcze ty, Adele?", "To zdecydowanie nie jest Adele. Jestem ciekawy, co się stało...", "Wygląda jak zupełnie inny człowiek" - pisali pod zdjęciem komentujący.

Reklama

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Adele

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje