Reklama
Reklama

Adam Sztaba żeni się z córką Grocholi!

Czyżby Adam Sztaba (38l.) i Dorota Szelągowska (33l.) zamierzali przebić rozmachem wesele Oli Kwaśniewskiej? Czeka nas jeden z najdroższych ślubów w polskim show-biznesie!

Huczne wesele zaplanowano na 30 maja w ekskluzywnym, czterogwiazdkowym hotelu w Podzamczu, położonym w sercu jury Krakowsko-Częstochowskiej. Narzeczeni już rozsyłają zaproszenia do rodziny i przyjaciół.

A znajomi pary to nie byle kto. Sama śmietanka towarzyska stolicy. Głównie artyści i celebryci. Świadkiem na ślubie ma zostać sama Natalia Kukulska, która jest najbliższą przyjaciółką pani Doroty.

Na liście gości nie zabraknie także Oli Kwaśniewskiej z Kubą Badachem, Maryli Rodowicz, Kory, Nataszy Urbańskiej z Januszem Józefowiczem, no i oczywiście ukochanej mamy Katarzyny Grocholi.

Reklama

Na stołach nie pojawią się banalne potrawy. Dorota słynie z wyszukanego stylu i zamiłowania do światowej kuchni. Wygłodniali goście będą mogli spróbować kremu z homara, turnedos z polędwicy wołowej z plastrami chrupiącego bekonu, smażone z borowikami oraz brunatnym sosem madeira. Takich frykasów będzie znacznie więcej.

Dorota i Adam mogą sobie na to pozwolić. Sztaba jest w końcu rozchwytywanym kompozytorem i aranżerem, od lat zasiada też w jury programu "Must be the music", za co zgarnia spore pieniądze.

Szelągowska też radzi sobie nie najgorzej finansowo. Udało jej się wkręcić do telewizji, gdzie prowadzi program o tematyce wnętrzarskiej. Sama z wykształcenia jest projektantką wnętrz. To ona urządzała ostatnio willę Kukulskiej, dzięki czemu zaczęły się do niej zgłaszać inne gwiazdy.

Jak obliczył "Super Express" cała impreza kosztować ma grubo ponad pół miliona złotych!

Czartoryskiej i Niemczyckiemu niespodziewanie wyrosła groźna konkurencja w bitwie na ślub roku! 


 

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama