Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Adam Sztaba zabrał ukochaną do galerii handlowej!

Adam Sztaba (40 l.) ze swoją menedżerką Agnieszką wybrał się na zakupy do jednego z centrów handlowych. Nie zabrakło czułych gestów, dobrej zabawy i... asysty paparazzich.

Prasa kolorowa doniosła ostatnio, że juror "Must be the Music" rozstał się ze swoją żoną Dorotą Szelągowską po 11 latach związku (pobrali się w maju 2013 roku) i zamieszkał z agentką Agnieszką Dranikowską.

Reklama

Choć muzyk niechętnie dzieli się z mediami życiem prywatnym, na każdym kroku towarzyszą mu fotoreporterzy - tak jak ostatnio, gdy wybrał się z menedżerką do jednej z warszawskich galerii handlowych.

Jak wynika z relacji opublikowanej w "Super Expressie", najpierw para zjadła obiad w pasażu handlowym, później udała się na zakupowe szaleństwo, okazując sobie czułość i nie zważając na spojrzenia ciekawskich.

"Po raz pierwszy nie ukrywali, że łączy ich coś więcej niż tylko relacje zawodowe. Kompozytor czule opiekował się partnerką i jej córeczką, z którą widać było, że nawiązał świetny kontakt. Nie przejmował się, gdy ludzie się na nich patrzyli. Zachowywał się naturalnie" - czytamy w "Super Expressie".

Nie ma się co dziwić. W końcu rozstania i patchworkowe rodziny w środowisku show-biznesu to coś zupełnie naturalnego...

Trzymamy kciuki!

Dowiedz się więcej na temat: Adam Sztaba

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje