Reklama
Reklama

Adam Sztaba i Dorota Szelągowska: rozwód jeszcze przed wakacjami

Dorota Szelągowska (35 l.) nie zamierza toczyć wojny z mężem. Postanowiła, że rozwiedzie się z nim z klasą.

Córka Katarzyny Grocholi już pogodziła się z faktem, że z hukiem rozpadł się jej kilkunastoletni, zwieńczony w 2013 r. ślubem, związek z muzykiem Adamem Sztabą (40), jurorem w show "Must be the music".

Wyklucza, że jeszcze wrócą do siebie. Czeka na rozprawę rozwodową, która ma się odbyć przed wakacjami. Pozew trafił do sądu pod koniec ub.r. Jak dowiedziało się "Twoje Imperium" rozwód odbędzie się bez orzekania o winie.

Dziennikarka ma nadzieję, że przestanie być mężatką już na pierwszej rozprawie. Z mężem nie chce się spotykać, bo rana wciąż jest zbyt świeża. Ale nie zamierza też z nim walczyć, dla dobra swego syna, czternastoletniego Antka.

Reklama

Choć jego ojcem nie jest Adam Sztaba, chłopiec bardzo zżył się z muzykiem i przez lata traktował go jak własnego ojca.

- Dorota nie ma nic przeciwko temu, by Adam zabierał Antka do siebie i swej nowej partnerki - mówi tygodnikowi pragnąca zachować anonimowość przyjaciółka dziennikarki.

Zaprzecza też, jakoby Dorota po rozstaniu szukała pocieszenia w ramionach dziennikarza radiowego Piotra Kędzierskiego. - To tylko plotka - zapewnia informatorka.

- Dorota jeszcze nie spotkała osoby, która wypełniłaby pustkę pozostałą w jej sercu. Za to odnosi sukces zawodowy, spełnia się w tym, co robi i mówi, że jest szczęśliwa.

Twoje Imperium
Dowiedz się więcej na temat: Adam Sztaba | Dorota Szelągowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama