Reklama
Reklama

A jednak to nie były plotki o Agacie Kuleszy. Klamka zapadła. To już oficjalne

Agata Kulesza ma za sobą naprawdę trudny rozwód, który kosztował ją wiele nerwów. Nic więc dziwnego, że aktorka całkiem zamknęła się na innych mężczyzn. Jak jednak donosi "Na Żywo", w życiu gwiazdy "Skazanej" "przyszedł moment, że nie potrafiła oprzeć się rodzącemu uczuciu". Jej znajomi potwierdzają i zdradzają ciekawe kulisy...

Agata Kulesza za to, by wreszcie uwolnić się od męża, musiała zapłacić sporą cenę. Rozwód ciągnął się kilka lat, a gwiazda powoli traciła nadzieję, że kiedykolwiek odzyska prawdziwą wolność. 

W końcu jednak się to udało, ale przyczyniło się też do tego, że Kulesza na dobre zamknęła się na nowe związki. Coś jednak jakiś czas temu zmieniło się w jej życiu i aktorka znów zaczęła romansować.  

Reklama

"Widać, że ta miłość unosi ją nad ziemią. Nic nie stanowi dla niej problemu. Odżyła, cieszy się życiem i ma mnóstwo pomysłów" - zdradza "Na Żywo" jej przyjaciółka. 

Agata Kulesza znów zakochana. Oto kulisy

Kim jest ów wybranek Agaty?

"Nie ma nic wspólnego z show-biznesem. Jest związany z branżą IT. Znają się od lat, ale zbliżyli się niedawno, gdy ona kręciła trzecią serią 'Skazanej'" - czytamy.

Połączyły ich także podobne przeżycia. On bowiem także ma za sobą rozwód, choć rozstał się z żoną "spokojnie i bez orzekania o winie".

Jak wyznała sama Kulesza, "po rozwodzie stała się bardzo czujna i nieufna", więc jej nowy wybranek nie ma tak łatwo. 

Mieszkania pod jednym dachem Agata jednak nie bierze pod uwagę. 

Kulesza z dużą ostrożnością podchodzi do nowego związku

"O wspólnym mieszkaniu nie ma mowy. I tak zrobiła ogromny krok, bo razem wybrali się do Szczecina, jej rodzinnego miasta, gdzie mieszka rodzina Agaty" - zdradza osoba z jej otoczenia, dodając jednak, że na razie tyle nowemu ukochanemu musi wystarczyć. 

"Po pełnym emocji rozwodzie z dużą ostrożnością układa swoje nowe życie" - dodaje. 

Zobacz też:

Aleksandra Adamska przeszła metamorfozę. Jest blondynką. To zasługa Bartosza Porczyka

Agata Kulesza odniosła się do afery z Tomaszem Komendą. "Wszyscy liczyliśmy na happy end"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Kulesza
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy