Reklama

Reklama

Reklama

75-letni Henryk Talar trzy miesiące temu został ojcem! Jest komentarz aktora!

Henryk Talar (75 l.) postanowił pójść śladami Karola Strasburgera (72 l.) i niespodziewanie wyznał, że trzy miesiące temu urodził mu się syn!

Polscy aktorzy i celebryci coraz częściej udowadniają, że na rodzicielstwo nigdy nie jest za późno. Takiego samego zdania jest Henryk Talar, który trzy miesiące temu został ojcem. 

Aktora można obecnie oglądać w nowym serialu TVP "Archiwista". Wielu widzów kojarzy Henryka z takich filmów jak "Kler" czy "Sługi Boże". Teraz przy okazji promocji nowego serialu, w którym gra, wyznał jednemu z tabloidów skrywany dotąd sekret. 

"Dziękuję, z moją kondycją wszystko dobrze. Mam teraz trzymiesięcznego syna, więc rozpiera mnie energia. Idę drogą Karola Strasburgera" - powiedział w rozmowie z "Super Expressem". 

Reklama

Wielu zaskoczyło wyznanie aktora. Chyba nikt nie spodziewał się, że Henryk zdecyduje się na zostanie rodzicem po siedemdziesiątce. Jednak teraz Talar ma więcej czasu dla rodziny niż w przeszłości.

Przypomnijmy, że Henryk jest już ojcem scenarzystki Zuzanny Talar-Sulowskiej. Aktor wyznał, że gdy jego córka była nastolatką, on był pochłonięty pracą i karierą, więc niezbyt dobrze pamięta okres, kiedy dorastała. 

Talar wyznał, że przez długi czas żył w poczuciu winy, ale w ramach wyrzutów sumienia, gdy został dziadkiem, zaczął bardzo rozpieszczać wnuki. 

Teraz los dał mu jeszcze jedną szansę związaną z rodzicielstwem. Henryk nie zamierza już stawiać kariery ponad rodzinę.

Świeżo upieczonemu tacie gratulujemy i życzymy sił w wychowywaniu maluszka!

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Henryk Talar | Karol Strasburger

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy