Reklama
Reklama

68-letnia gwiazda właśnie została... matką! Spadła na nią ostra krytyka rządu

Ana Obregon została matką i… gdyby mieszkała w swojej ojczyźnie, czyli Hiszpanii, złamałaby prawo! Aktorka z racji wieku postanowiła nie porzucać swoich marzeń o dziecku, a aby je zrealizować skorzystać z usług surogatki. Hiszpański rząd zakazuje takich praktyk, w związku z tym gwiazda pomimo iż wynajęła surogatkę w Stanach Zjednoczonych, została ostro skrytykowana przez hiszpańskich ministrów!

Ana Obregon została mamą w wieku 68 lat

Ana Obregon nie jest może gwiazdą pierwszego formatu, jednak w ostatnim czasie jest o niej wyjątkowo głośno, i to nie za sprawą jakiejś przełomowej roli, a życia prywatnego.

Kobieta wylądowała na okładce popularnego hiszpańskiego magazynu "Hola!", na której widzimy ją z malutkim dzieckiem. Z racji wieku (niedawno skończyła 68 lat) ktoś mógłby pomyśleć, że właśnie została babcią. Tymczasem magazyn ogłosił, że... jest mamą noworodka!

Od razu pojawiły się spekulacje na temat przyjścia dziecka na świat. Szybko wyszło na jaw, że Ana Obregon skorzystała z usług surogatki, jednak procedura nie została przeprowadzona w Hiszpanii. Tam bowiem prawo tego zakazuje.

Reklama

Ana Obregon wyjechała specjalnie do Stanów Zjednoczonych, gdzie "usługa" wynajęcia surogatki jest bardzo popularna i chętnie korzystają z niej znane osoby, jak choćby Kim Kardashian, a w ostatnim czasie Paris Hilton.

Ana Obregon skrytykowana przez rząd za wynajęcie surogatki

Sama zainteresowana po publikacji czasopisma z okładką z jej udziałem postanowiła przerwać milczenie i odniosła się do tych doniesień na swoim profilu na Instagramie, gdzie faktycznie potwierdziła, że surogatka urodziła jej dziecko.

"Złapano nas! Światło pełne miłości padło na mój mrok. Już nigdy nie będę sama. Znowu żyję" - napisała.

Dla aktorki radość jest tym większa, że trzy lata temu zmarł jej 27-letni syn, którego kochała nad życie. Mężczyzna chorował na nowotwór, a jego śmierć była dla niej istną tragedią.

Nie wszyscy jednak podzielają jej radość z powodu narodzin dziecka. Przedstawiciele hiszpańskiego rządu ostro skrytykowali jej wybór życiowy. Ma to związek z faktem, iż w Hiszpanii wynajęcie matki zastępczej jest nielegalne.

W sprawie wypowiedzieli się publicznie trzej ministrowie, którzy ostro zareagowali na te wieści. Jeden z nich, Felix Bolanos, stwierdził, że kobiety nie powinny wynajmować innych kobiet, by zaspokoić czyjeś pragnienia.

Jak się okazuje, ich zdanie podzielają także hiszpańscy fani aktorki, którzy również wypowiedzieli się w podobnym tonie w sekcji komentarzy na Instagramie.

Aktorka chyba nieprędko wróci do swojej ojczyzny...

 

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama