Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

62-letni Rowan Atkinson będzie ojcem po raz trzeci!

Znany z roli "Jasia Fasoli" Rowam Atkinson (62 l.) niebawem po raz trzeci zostanie ojcem. Jego partnerka Louise Ford (33 l.) jest w ósmym miesiącu ciąży.

Aktor przez 25 lat był mężem Sunsety Sastry, z którą ma dwójkę dzieci - syna Benjamina (22 l.) i córkę Lily (21 l.). W 2015 roku związał się z młodszą o 28 lat aktorką Louisy Ford (33 l.). 

Reklama

Teraz wyszło na jaw, że za kilka tygodni para powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Paparazzi przyłapali Ford z ogromnym brzuchem na zakupach w jednym z centrów handlowych Londynu.

Na razie nie wiadomo, jakiej płci będzie dziecko i w którym szpitalu odbędzie się poród. "Aktor zobowiązał mnie, bym nie komentował ciąży jego partnerki, ani w ogóle ich związku" - napisał w oświadczeniu rzecznik Atkinsona.

Przypomnijmy, że Rowan i Louise poznali się w 2012 roku i - jak wyznała 33-latka - "była to miłość od pierwszego wejrzenia".

"Zawsze podziwiałam Rowana jako aktora. Jako człowiek okazał się równie zabawny i troskliwy" - przyznała. Atkinson dotąd nie skomentował swojego związku z Ford.

Ciekawostką jest fakt, że 62-letni Atkinson nie będzie najstarszym ojcem w show-biznesie. Na podium nadal rządzi Mick Jagger, który swoje ósme dziecko powitał w wieku 73 lat, zaraz za nim Ronnie Wood - 68. Do świeżo upieczonych ojców dołączył niedawno także 63-letni Piotr Gliński, minister kultury i dziedzictwa narodowego.

***

Zobacz więcej materiałów:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje