Reklama
Reklama

59-letnia Kręglicka nie przestaje szokować. Tak udało jej się oszukać czas

Aneta Kręglicka (59 l.) lubi pograć fankom na nerwach publikując na Instagramie swoje zdjęcia bez makijażu. Gładką twarz, pozbawioną zmarszczek i owal, jak u dwudziestolatki, była Miss Świata uzasadnia zdrowym trybem życia i konsekwentnym przestrzeganiem rytuałów pielęgnacyjnych. Lubi przy tym podkreślać, że taki efekt uzyskała bez pomocy skalpela.

Aneta Kręglicka jest, jak na razie, jedyną Polką, które udało się zdobyć koronę Miss Świata. Było z tym trochę zamieszania, bo media przedstawiały ją jako skromną dziewczynę, bez medialnego obycia. Prawda okazała się zupełnie inna... 

Jednak, chociaż próby wykreowania Kręglickiej na współczesnego Kopciuszka, nie miały oparcia w rzeczywistości, to jej uroda okazała się ponadczasowa. 

Aneta Kręglicka: czas jej się nie ima

W wieku 59 lat Kręglicka wciąż udowadnia, że zdobyty 35 lat temu tytuł był w pełni zasłużony. W przeciwieństwie do wielu gwiazd, które ewidentnie przesadzają z wypełniaczami, Kręglicka zachowała własne rysy twarzy i mimikę

Reklama

Dowodzą tego zdjęcia bez makijażu, jakie od czasu do czasu zamieszcza na Instagramie. Była Miss Świata lubi zapewniać, że przez całe życie unikała zabiegów odmładzających i poprawiających urodę i tak jej do tej pory zostało. Jak zapewniała rok temu w rozmowie z „Faktem”:

„Wbrew temu, co może myślą niektórzy, stosuję wyłącznie naturalne zabiegi. Moim ulubionym zabiegiem od lat jest mezoterapia i rzeczywiście stosuję ją co trzy miesiące. Mniej więcej wtedy, gdy mam czas. Czasami dwa razy do roku zdarza mi się skorzystać z laserów. A tak to naprawdę pielęgnacja i masaże. Sama masuję sobie ciało i twarz. To są naprawdę moje codzienne zabiegi”.

Aneta Kręglicka przestrzega zasad zdrowego stylu życia

Kręglicka nigdy nie ukrywała, że należy do osób zdyscyplinowanych. Od wczesnej młodości przestrzega diety, programu ćwiczeń i rytuałów pielęgnacyjnych. 

Była Miss World docenia znaczenie zdrowego stylu życia. Jak zapewnia, stosowanemu od lat ścisłemu rygorowi zawdzięcza skórę bez zmarszczek i szczupłą sylwetkę. Lubi chwalić się w wywiadach, jedyną operacją, jaką przeszła w życiu było cesarskie cięcie. 

Sekretem jej diety są małe porcje, spożywane o stałych godzinach, bogate w składniki odżywcze, za to ubogie w kalorie. Wciąż jest  wierna modnemu przed laty zwyczajowi, dziś już nieco zapomnianemu, rozpoczynania dnia od szklanki ciepłej wody z cytryną.

W diecie Kręglickiej królują warzywa, nabiał, ryby, owoce morza i produkty zawierające błonnik, np. kasze czy chrupkie pieczywo. Była Miss unika napojów gazowanych, za to pije dużo wody mineralnej. Nie przesadza z makijażem. Jak napisała na Instagramie:

„Wierzę, że zadbana natura, podkreślona delikatnym makijażem, zawsze się obroni”. 

Aneta Kręglicka wygląda, jak 35 lat temu

Rzeczywiście, patrząc na obecne zdjęcia Kręglickiej, trudno jej zarzucić, że bardzo się zmieniła odkąd w lipcu 1989, gdy  zdobyła tytuł Miss Polonia. 

We wrześniu tego samego roku pojechała do Tokio na wybory Miss International i wróciła z tytułem I Wicemiss. 22 listopada nieoczekiwanie dla samej siebie zdobyła w Hongkongu tytuł Miss World. 24-letnia wówczas studentka Uniwersytetu Gdańskiego znała języki obce i miała za sobą staże w firmach we Włoszech, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. 

Tytuł Miss World uznała za dobry punkt wyjścia do dalszego kariery. Założyła w Warszawie agencję public relations „ABK Kręglicka”, która obecnie działa pod szyldem  „Hannah Hooper”. Kręglicka jest też współwłaścicielką studia filmowego  „St. Lazarare”. 

Ze swoim życiem prywatnym nigdy się nie obnosiła. Wiadomo, że w 1998 roku poślubiła reżysera Macieja Żaka, a dwa lata po ślubie urodziła syna, Aleksandra.

Zobacz też:

Publikacja Anety Kręglickiej wprawiła ludzi w osłupienie. Aż trudno uwierzyć

Kręglicka poruszyła ludzi wyznaniem. Prawie rok ukrywała coś takiego. "Już nie usłyszę w słuchawce telefonu..."

Aneta Kręglicka pozuje w stroju kąpielowym. "Przez chwilę była tu pełnia lata"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aneta Kręglicka | Miss World
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy