Reklama
Reklama

5 tysięcy złotych za dzień pracy

Dla Tomka Karolaka (36 l.) nadeszły tłuste lata. Nareszcie ma pieniądze, by pospłacać kredyty zaciągnięte, gdy był ochroniarzem i sprzedawcą na stadionie.

Zaczęło się od filmu "Testosteron", dzięki któremu Karolak został zauważony. TVN zauważyła niewykorzystany potencjał i zaproponowała mu główną rolę w jakże popularnym serialu "39 i pół". Jak donosi magazyn "Rewia", Karolak za jeden dzień zdjęciowy dostaje 5 tysięcy złotych!

Nie zawsze było tak różowo. "Tak naprawdę to teraz spłacam kredyty zaciągnięte wcześniej, gdy powodziło mi się trochę gorzej" - mówi aktor. To łagodnie powiedziane - dawniej Tomek chwytał się każdej możliwej pracy, był ochroniarzem, pracował w tartaku i sprzedawał ubrania na stadionie.

Reklama

Z sukcesu Karolaka niekoniecznie cieszy się jego partnerka Viola Kołakowska. Tomek zapowiedział jej już, że po zakończeniu zdjęć do serialu wybiera się w 1,5-miesięczną podróż po Indiach. Egzotyczne podróże są ostatnio bardzo modne wśród polskich "wiecznych chłopców" (vide Piotr Gąsowski).

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Karolak
Reklama
Reklama
Reklama