Reklama
Reklama

49-letnia Sokołowska opowiada o staraniach o dziecko. Wyznała prawdę o in vitro: "Wszystko działa"

Kasia Sokołowska (49 l.) spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Informacja o ciąży zelektryzowała Polskie media, a celebrytka długo zwlekała, zanim skomentowała tę sprawę. W rozmowie z Olą Kwaśniewską otworzyła się na temat dojrzałego macierzyństwa i wyznała prawdę o tym, dlaczego tak późno zdecydowała się na ciążę. W którym miesiącu ciąży jest już Sokołowska?

49-letnia Sokołowska opowiada o staraniach o dziecko. Wyznała prawdę o in vitro: "Wszystko działa"

Kasia Sokołowska w połowie kwietnia zaskoczyła wszystkich fanów informacją o swojej ciąży. Reżyserka pokazów mody bardzo ceni swoją prywatność, ale informacją o swoim błogosławionym stanie musiała się podzielić w sieci. Gdy Kasia opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widać jej ciążowy brzuszek, wśród internautów zawrzało: pełne entuzjazmu gratulacje mieszały się ze słowami krytyki, jakoby gwiazda miała być "za stara" na bycie mamą. Sokołowska postanowiła opowiedzieć o swoich staraniach, by zajść w ciążę w programie "Miasto Kobiet". W rozmowie z Olą Kwaśniewską i Olgą Legosz przybliżyła widzom swój punkt widzenia na dojrzałe macierzyństwo.

Reklama

Okazuje się, że wizerunek zapracowanej i skupionej na karierze specjalistki od mody był tylko stereotypem, a Kasia od dawna wiedziała, że bardzo chciałaby zostać mamą. Podczas wywiadu zdradziła, dlaczego tak długo zwlekała z decyzją o macierzyństwie.

Kasia Sokołowska przyznała, że faktycznie, docierają do niej słowa krytyki na temat jej decyzji, jednak to zjawisko marginalne. Reżyserka podkreśliła, że wiele osób obcych osób odzywa się do niej z podziękowaniami, bowiem jest ona żywym dowodem na to, że nigdy nie jest za późno na realizowanie marzeń o rodzinie.

Specjalistka od pokazów mody nie kryje, że udało jej się zajść w ciążę dzięki zabiegowi in vitro. Podczas rozmowy zapewniała również, że jest pod opieką świetnych lekarzy, za co jest ogromnie wdzięczna. Wyznała również, że wcześniej straciła jedną ciążę, dlatego tym bardziej  była pewna, jak bardzo marzy o powiększeniu swojej rodziny. Jak ustaliło Party.pl Katarzyna jest najprawdopodobniej w 7. miesiącu ciąży i spodziewa się chłopca.

Zobacz też:

Katarzyna Sokołowska pokazała nowe zdjęcia w ciąży. Już widać?

Jan Kliment w centrum wielkiej afery. Beata Tadla i Natasza Urbańska też zabrały głos. "Nic tego nie zmieni"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Sokołowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy