Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

22-latek opowie o romansie z 69-letnim projektantem

Nick Gruber, były partner słynnego projektanta Calvina Kleina, opowie o ich dwuletnim romansie ze szczegółami w książce, która ukaże się niebawem.

Model Nick Gruber, który ostatnio dostał wyrok 20 dni prac społecznych za napaść i narkotyki, postanowił napisać wspomnienia na temat związku z 69-letnim projektantem. Dwuletni romans zostanie przez niego spisany, a książka będzie nosiła tytuł: "What Came Between Me and My Calvin" (Co się wydarzyło pomiędzy mną, a moim Calvinem).

Reklama

Współautor, który pragnie zachować anonimowość, zdradza, że publikacja jest jedynym sposobem na zamknięcie pewnego rozdziału w życiu modela. Dodaje, że Gruber zna wiele sekretów projektanta i ma prawo (!) powiedzieć o tym światu. Gdyby to była jedynie jego historia, nie wzbudziłaby tak dużego zainteresowania, a tak romans ze słynną, wysoko postawioną osobą świata mody, zdaniem współautora spotka się z ogromnym odzewem czytelników.

Calvin Klein to amerykański projektant mody, znany jako minimalista i mistrz koloru, ale także prowokator. Jeden z ulubionych projektantów gwiazd takich jak Anna Wintour, Rachel Zoe oraz Uma Thurman.

Dowiedz się więcej na temat: Calvin Klein | romans | związek | książka | Alex Minsky

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje