Reklama
Reklama

14-letnia księżniczka Zofia pokazała się na ważnej uroczystości! Dlaczego zabrakło jej siostry, przyszłej królowej?

Co prawda hiszpańska rodzina królewska nie jest tak popularna, jak ta z Anglii, ale ich poczynania także śledzi wiele krajów. Niedawno najważniejsze osoby z rodu pojawiły się na uroczystościach zorganizowanych z okazji święta narodowego. U boku królowej Letycji i króla Filipa pojawiła się tylko ich młodsza córka, Zofia. Gdzie się podziała przyszła królowa Hiszpanii, Eleonora?

12 października przypada dzień, w którym mieszkańcy słonecznej Hiszpanii upamiętniają odkrycie Ameryki i Matkę Bożą z Pilar, patronkę krajów hiszpańskojęzycznych. Wydarzenie ma miejsce na Półwyspie Iberyjskim, a ważnym punktem Fiesta Nacional de España jest parada wojskowa w centrum Madrytu, która odbywa się z udziałem rodziny królewskiej i przedstawicieli rządu.

14-letnia księżniczka Sofia wzięła udział w ważnym wydarzeniu!

Na paradzie nie zabrakło przedstawicieli rodziny królewskiej: króla Filipa, jego żony, królowej Letycji i ich córki, księżniczki Zofii. Niestety nie pojawiła się przyszła królowa, księżniczka Eleonora. 14-latka zadała szyku w pięknej, białej kreacji. Również jej matka prezentowała się zjawiskowo. Ubrana była w błękitną, prostą suknię, do której dobrała delikatne kolczyki i brązową torbę. Zgromadzeni zastosowali się do restrykcji, jakie panują w kraju i mieli założone maseczki. 

Reklama

Co się stało z przyszłą królową, Eleonorą?

Okazało się, że 15-letnia Eleonora przebywała w tym czasie w szkole z internatem w Walii. Para królewska doszła do wniosku, że nastolatka powinna teraz skupić się na nauce i myśleć o nadchodzącej maturze. Miejmy nadzieję, że na kolejnej uroczystości będzie już obecna!

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

Księżniczka Beatrycze przyłapana na spacerze z mężem i noworodkiem! Tak wygląda w naturalnej wersji!

Królowa Elżbieta II jest gotowa na najgorsze. Wszystko przygotowane


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Królowa Letizia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy