Reklama
Reklama

Karolina Bielawska: Kim jest Miss World 2021? Co wiemy o życiu i karierze modelki?

Karolina Bielawska (23 l.) została okrzyknięta najpiękniejszą kobietą globu. Polka powtórzyła ogromny sukces Anety Kręglickiej i zdobyła tytuł Miss World 2021. Kim jest Karolina Bielawska? Co trzeba o niej wiedzieć? Jakie wiedzie życie?

Finał Miss World 2021 miał odbyć się w grudniu w Portoryko. Niestety w związku z pandemią koronawirusa i wieloma przypadkami zakażeń zarówno wśród uczestniczek, jak i ekipy produkcyjnej, organizatorzy postanowili przełożyć konkurs. Poza tym, aby uniknąć dużej ilości osób na gali, postanowiono ograniczyć skład finalistek. Do Portoryko wyruszyło zaledwie 40 wybranych ćwierćfinalistek, a nie cała grupa 100 dziewcząt. Wśród nich była Polka Karolina Bielawska. Finał 70. edycji wyborów Miss World odbył się 16 marca 2022 roku

Ile lat ma Karolina Bielawska? – wzrost, wiek, znak zodiaku, Instagram

Polska modelka urodziła się 11 kwietnia 1999 roku w Łodzi, co oznacza, że obecnie ma 23 lata. Jej znak zodiaku to Baran. Karolina Bielawska ma aż 179 cm wzrostu i jest bardzo szczupła. 

Reklama

Karolinę Bielawską znajdziemy na Instagramie pod nazwą: karolinabielawska. Dziewczyna jest bardzo aktywna, a jej obserwujących wciąż przybywa.

 

Karolina Bielawska - wykształcenie i kariera modelki

Miss World 2021 jest bardzo aktywna społecznie, a także udziela się charytatywnie. Obecnie studiuje zarządzanie w języku angielskim na Politechnice Łódzkiej. Karierę modelki rozpoczęła od zdobycia tytułu Miss Województwa Łódzkiego. W 2019 roku Karolina Bielawska wygrała najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs piękności w Polsce - Miss Polonia, a także zdobyła tytuł Miss Publiczności.

Teraz modelka miała okazję reprezentować Polskę w najważniejszych, międzynarodowych konkursach piękności na wiecie: Miss World, Miss Universe i Miss Grand International. Modelka jest ambasadorką, wolontariuszką, a także inicjatorką wielu akcji takich jak Korona z Głowy, Zupa na Pietrynie czy Dotykam = Wygrywam. Ponadto Bielawska chce wspierać kobiety, którym brakuje wiary w siebie. Miss Polonia stawia na naturalność. 

Karolina Bielawska - rodzina i życie prywatne

Bielawska pochodzi z naukowej rodziny. Mama Karoliny jest profesorem zarządzania i dziekanem na Politechnice Łódzkiej. Dlatego od najmłodszych lat edukacja była dla modelki bardzo ważna. Co więcej, Bielawska jest córką Łukasza Bielawskiego, wiceprezesa klubu ŁKS Łódź. 

Serce Miss Polonii jest wolne. Karolina Bielawska przez 4,5 roku była w szczęśliwym związku. Na Instagramie Bielawskiej było jednak zaledwie jedno zdjęcie z ukochanym, ponieważ modelka chciała zachować prywatność. Zdradziła, że chłopak towarzyszył jej na Miss Polonii, czuła jego miłość i wsparcie. Niestety ich miłość nie przetrwała próby czasu i niedawno się rozstali. 

Co jest pasją Karoliny Bielawskiej? Miss World 2021 uwielbia podróżować, poznawać nowe kultury, ludzi oraz obyczaje. Do tej pory odwiedziła ponad 30 krajów. 

Czy Karolina Bielawska ma szansę na tytuł Miss World?

Reprezentantka Polski znalazła się wśród 40 finalistek, które wystąpiły w finale Miss World 2021. W zmaganiach nie miała sobie równych i sięgnęła po tytuł najpiękniejszej kobiety świata. 

W trakcie przygotowań do konkursu wzięła także udział w rozmaitych wyzwaniach: Miss Talent, Miss Sportu oraz Top Model. W ostatniej konkurencji Bielawska zakwalifikowała się do TOP 13 mini-konkursu Top Model spośród 100 finalistek w ramach wyborów Miss World. 

Zobacz również:

Karolina Bielawska nową Miss World! Historyczny dzień dla Polski

Agata Buzek poznała męża w Ukrainie. Znalazła miłość przy urnie!

W Polsce rośnie zapotrzebowanie na petsitterów. Czym się zajmują?

Rosja. Media: samolot z Siergiejem Ławrowem w drodze do Pekinu zawrócił do Moskwy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Bielawska | Miss World 2021 | Miss Polonia 2019
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy