Reklama
Reklama

Emily Ratajkowski urodziła dziecko "bez płci"? Pokazała bardzo intymne zdjęcie

Emily Ratajkowski, piękna modelka i aktorka polskiego pochodzenia, powitała na świecie pierwsze dziecko. Wbrew zapowiedziom o "neutralnym płciowo" wychowaniu - rodzice zdecydowali się nadać dziecku bardzo "męskie" imię. Na cześć słynnego aktora?

Emily Ratajkowski podzieliła się z fanami na Instagramie radosną nowiną! Zamieściła w internecie zdjęcie z maleństwem i podpisała: "Sylvester Apollo Bear pojawił się na ziemi 8 marca 2021, w najbardziej surrealistyczny, piękny i pełen miłości poranek mojego życia".

Gwiazda, która ma dość ekshibicjonistyczne podejście do swojego życia, w swoim stylu okrasiła komunikat bardzo intymnym zdjęciem, na którym karmi syna piersią. Szybko pojawiły się gratulacje od innych gwiazd - między innymi koleżanki po fachu Belli Hadid czy wokalistki Halsey.

W październiku 2020 roku Emily i jej mąż Sebastian Bear-McClard poinformowali opinię publiczną, że będą mieli dziecko. Emily przekonywała wtedy, że nie zamierza ogłaszać płci dziecka, ponieważ da mu w tej kwestii wolną rękę i chce je wychowywać tak, by samo zdecydowało w odpowiednim momencie, jak się do niego zwracać.

Reklama
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Emily Ratajkowski | ciąże gwiazd
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy