Reklama
Reklama

Andrzej Piaseczny: Szok, co powiedział o nim Jakimowicz! Ogórek aż wzdrygnęła!

Jarosław Jakimowicz postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami na temat coming outu Andrzeja Piasecznego i daty, w jakiej postanowił podzielić się ze światem prawdą o swojej orientacji seksualnej. Magdalena Ogórek nie zgodziła się z opinią Jarka, ale dodała swoje trzy grosze w tej sprawie...

Obecny rok jest, jak na razie, rewolucyjny w życiu Andrzeja Piasecznego. Zaczął się szczęśliwie od obchodzonych na początku stycznia 50. urodzin piosenkarza. Niestety, chociaż przyjęcie odbyło się z zachowaniem zasad ostrożności epidemicznej, Piasek zakaził się koronawirusem. Z ciężkim przebiegiem Covid-19 trafił do szpitala i jeszcze dostał połajankę od posła Bolesława Piechy, który publicznie zarzucił muzykowi „kozaczenie”. 

Na szczęście  muzyk wrócił do zdrowia, wydał nową płytę i nieoczekiwanie dla wszystkich postanowił pójść za ciosem, wyznając znienacka, że jest gejem. Okazją do coming outu był nowy utwór „Miłość” (sprawdź!) poświęcony uczuciu, jakie połączyło dwóch gejów. Jak wyjaśnił Piasek:

Reklama

Samo wyznanie raczej nie było zaskoczeniem, bo wiele osób podejrzewało to od lat. Zdziwienie wzbudziło głównie to, że mówi o tym dopiero teraz. 

Jarosław Jakimowicz stawia hipotezę

Jak się okazało, nad tym zagadnieniem łamali sobie głowy Jarosław Jakimowicz i Magdalena Ogórek. Po miesiącach rozważań wreszcie poczuli się  gotowi do podzielenia się swoimi hipotezami z widzami programu „W kontrze”. Jak stwierdził Jakimowicz, bezpośrednim powodem wyznania Piaska było poczucie bezpieczeństwa i troski, jakim Prawo i Sprawiedliwość otoczyło osoby LGBT: 

Magdalena Ogórek, jak się okazało, ma na temat Piaska własne przemyślenia. Jej zdaniem, był to klasyczny skok na kasę: 

Jak stwierdził Jakimowicz, przełomem okazały się urodziny muzyka, za które już mu się oberwało od Bolesława Piechy. Z nagrań, które udostępnił Adam Darski, wynika, że przewodnim tematem imprezy były chwytliwe hasła „Je**ć PiS i Konfederację": 

Zauważyliście, swoją drogą, jak wiele czasu i uwagi Jakimowicz poświęca gejom? Można już mówić o fascynacji..?

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Jakimowicz | Magdalena Ogórek | Andrzej Piaseczny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy