Reklama
Reklama

Horoskop tygodniowy na 20-26 lutego 2023. Nów Księżyca w Rybach to nowy cykl ważnych zmian

Przejmij kontrolę w nadchodzącym tygodniu. Możesz być skłonny do przejęcia inicjatywy, pomaganiu innym i otworzeniu się na nowe możliwości. To horoskop tygodniowy na 20-26 lutego 2023 dla wszystkich znaków zodiaku. Czego w tym tygodniu może spodziewać się Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Koziorożec, Wodnik i Ryby?

Horoskop tygodniowy na 20-26 lutego 2023 dla wszystkich znaków zodiaku. Księżyc w nowiu w Rybach

Księżyc w nowiu w Rybach oznacza początek nowego cyklu, który ma miejsce bardzo wcześnie w poniedziałek. Kończy się tym samym cykl nowiu Wodnika i rozpoczyna się cykl nowiu Księżyca w Rybach. 

Nów Księżyca w Rybach to dobry czas, aby zaangażować się w osobiste cele, które wyrażają pozytywne energie znaku Ryby. Może być świetnym czasem na rozpoczęcie nowych kreatywnych lub duchowych projektów, wzmocnienie połączenia z intuicją i wykorzystanie mocy wyobraźni. Empatia może sięgać zenitu, a ty możesz być pomocny najbliższym osobom.

Oto horoskop tygodniowy na 20-26 lutego 2023 dla wszystkich znaków zodiaku! Sprawdź po dacie urodzenia, jakim jesteś znakiem zodiaku.

Reklama

Horoskop tygodniowy na 20-26 lutego 2023. Jakim jesteś znakiem zodiaku?

 • Baran (21.03-19.04)
 • Byk (20.04-20.05)
 • Bliźnięta (21.05-21.06)
 • Rak (22.06-22.07)
 • Lew (23.07-22.08)
 • Panna (23.08-22.09)
 • Waga (23.09-22.10)
 • Skorpion (23.10-21.11)
 • Strzelec (22.11-21.12)
 • Koziorożec (22.12-19.01)
 • Wodnik (20.01-18.02)
 • Ryby (19.02-20.03)

Horoskop tygodniowy na 20-26 lutego 2023: Baran

Horoskop tygodniowy dla Barana. Twój umysł będzie bardziej skupiony na pracy niż na sprawach sercowych w tym tygodniu. Poczujesz się jak na szczycie światowej kreatywności, gotowy do realizacji ekscytujących projektów od początku tygodnia. Dostrój się do swojej intuicji, a będziesz wiedział, jak najlepiej postępować. 

Horoskop tygodniowy na 20-26 lutego 2023: Byk

Horoskop tygodniowy dla Byka. W miarę jak rozpocznie się tydzień, skupisz się na doskonaleniu swojej codziennej rutyny. Niezależnie od tego, czy oznacza to eksperymentowanie z nowym planem treningowym, sprawdzeniem nowego cateringu, czy też spotkanie się z bliskimi. Będziesz podejmował kroki, by wprowadzić zmiany, które wzmocnią twoje samopoczucie emocjonalne, psychiczne i fizyczne. Nie zapomnij o odrobinie spontaniczności.

Horoskop tygodniowy na 20-26 lutego: Bliźnięta

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt. Przygotuj się na opóźnienia i niepowodzenia, które mogą irytować cię od samego początku tygodnia. Praca będzie numerem jeden, dlatego poważne próby flirtowania mogą się nie udać. Bliżej weekendu spodziewaj się zdecydowanie pozytywnego odbioru flirtu z twojej strony. Będzesz dysponować nową energią do nawiązywania cennych i szczęśliwych kontaktów, uczenia się i doskonalenia swoich umiejętności.

Horoskop tygodniowy na 20-26 lutego 2023: Rak

Horoskop tygodniowy dla RakaTo czas, aby ocenić, czy dajesz od siebie w życiu za dużo, czy za mało względem innych ludzi. Może być konieczne ustalenie lepszych granic. Później będziesz bardziej magnetyczny niż zwykle, promieniując od wewnątrz na zewnątrz. Otwierające oczy doświadczenie może okazać się ekscytujące, ale spójrz dokładnie na plusy i minusy, zanim cię całkowicie pochłonie.

Horoskop tygodniowy na 20-26 lutego 2023: Lew

Horoskop tygodniowy dla Lwa. Łatwiej będzie ci wyrazić to, co jest w twoim sercu i głowie przyjaciołom na początku tygodnia. To kluczowy moment, aby urozmaicić swoje życie. Wyraź wprost swoje pragnienia i na pewno będziesz miał niezapomniany czas. Prowadzenie szczerych działań i budowanie sojuszy sprzyja twojej zdolności do nawiązywania głębokich więzi - a to dobra inwestycja na przyszłość.

Horoskop tygodniowy na 20-26 lutego 2023: Panna

Horoskop tygodniowy dla Panny. Na początku tygodnia możesz zostać zainspirowany do ponownego odwiedzenia ukochanej aktywności, którą porzuciłeś dawno temu. Powróć do swojej ulubionej formy sztuki lub zabawnym hobby, aby ponownie nawiązać kontakt z własnymi pragnieniami. Negocjacje i relacje jeden do jednego są podkreślane podczas tego cyklu nowiu Księżyca w Rybach. To czas na pracę nad bliskimi relacjami.

Horoskop tygodniowy na 20-26 lutego 2023: Waga

Horoskop tygodniowy dla Wagi. Początek tygodnia może być dziężki, ale pod jego koniec zostaniesz doceniony. Nie kontaktuj się z przyjaciółmi, sąsiadami i współpracownikami. To może być piękny czas, aby nareszcie się zbuntować i pobyć wyłącznie samemu ze sobą. To doskonały moment, żeby przemyśleć to, jak zarządzałeś swoim życiem. Motywuje cię to do dokonywania cennych zmian dzięki zdrowym rutynom lub satysfakcjonującym harmonogramom pracy. 

Horoskop tygodniowy na 20-26 lutego 2023: Skorpion

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona. Możesz zyskać motywację do zaciągnięcia pożyczki lub konsolidacji, spłaty zadłużenia, włożenia energii w pracę lub rozpoczęcia nowego hobby. Masz szansę zobaczyć swoje wewnętrzne działanie w nowy, znaczący sposób. Jeśli byłeś zbyt zależny od innych lub wręcz przeciwnie, zbyt dumny, aby prosić o pomoc, zobaczysz i poczujesz to teraz i będziesz chciał wprowadzić zmiany. 

Horoskop tygodniowy na 20-26 lutego 2023: Strzelec

Horoskop tygodniowy dla Strzelca. Na początku tygodnia możesz zostać zainspirowany do rozrywki, która może sprawić, że poczujesz nostalgię. W środku tygodnia kosmos odkryje podwaliny tego, co wzmacnia twoje poczucie wsparcia i bezpieczeństwa. Znalezienie większej ilości czasu, aby pobyć dłużej z bliskimi może okazać się satysfakcjonujące emocjonalnie. 

Horoskop tygodniowy na 20-26 lutego 2023: Koziorożec

Horoskop tygodniowy dla KoziorożcaMasz nową energię do nawiązywania cennych i szczęśliwych kontaktów i doskonalenia swoich umiejętności. Może to być czas nowych kursów, projektów i zainteresowań lub intensyfikacji istniejących. Ludzie są chętni do słuchania cię i są bardziej pokorni niż zwykle, co pomaga uczyć się i uczyć się od siebie. 

Horoskop tygodniowy na 20-26 lutego 2023: Wodnik

Horoskop tygodniowy dla Wodnika. Na początku tygodnia możesz być zmuszony do zastanowienia się nad swoimi planami i elementami z życia, które przynoszą ci poczucie bezpieczeństwa. Wszystko, co sprawia, że czujesz się bezpiecznie, bezpiecznie i komfortowo, podlega rządom słonecznego drugiego domu, w którym występuje nów Księżyca w Rybach.

Horoskop tygodniowy na 20-26 lutego 2023: Ryby

Horoskop tygodniowy dla Ryb. Nadchodzący tydzień będzie potężny, aby rozpocząć nowy rozdział swojego życia. Dyskomfort lub niezadowolenie może być częścią tego procesu, ponieważ może zmotywować cię do rozpoczęcia walki od nowa. Twoje wrodzone współczucie i idealizm wysuwają się teraz mocno na pierwszy plan. Na szczęście inni szukają tych rzeczy, więc wyróżniasz się jako lider.

Zobacz także:

Które znaki zodiaku będą bogate w 2023 roku? Jest ich tylko 4

Tych 8 znaków zodiaku nie pasuje do siebie. Ich związki to kompletne porażki

Te 5 znaków zodiaku mają szansę razem się zestarzeć. Pasują do siebie jak żadne inne!

Chiński Nowy Rok Wodnego Królika 2023. Przyniesie szczęście tym 4 znakom

Chińskie znaki zodiaku 2023. Czy wiesz, jakim znakiem i żywiołem jesteś? Łatwo to sprawdzisz

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | horoskop tygodniowy | znaki zodiaku | Astrologia
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy