Katastrofa na Farmie
To będzie przełomowy dzień w życiu Farmerów. Już na początku sielanki podczas rządów nowego Farmera Tygodnia wydarzy się katastrofa. Ktoś nie zapanuje nad ogólnym porządkiem, w wyniku czego kucyk wymknie się z gospodarstwa.
Kto poniesie odpowiedzialność za ten niewybaczalny błąd? Przecież, jak powszechnie wiadomo, dobrostan zwierząt to priorytet.
Co gorsza, na tym nie skończą się niepowodzenia grupy. To haniebne niedopatrzenie spowoduje falę konfliktów między Farmerami, którzy wzajemnie będą obarczać się winą.
Nie tylko oni będą wzburzeni. Jak się okaże w dzisiejszym odcinku - zwierzęca solidarność istnieje. Nie tylko krowy i konie udowodnią uczestnikom programu, że porządek na Farmie musi być.
Nowy odcinek "Farmy" już dziś na antenie Polsatu o godz. 20:30.
Zobacz też:
Ledwo "Farma" się zaczęła, a już jest pierwsza drama. Karolina nie wytrzymała. "Biedna Ewa"








