Tak żyje Manuela Michalak po "Big Brotherze"
Manuela Michalak ma 52 lata. 25 lat temu, w 2001 roku, znalazła się w najsłynniejszej, pierwszej edycji programu "Big Brother". W finale zajęła drugie miejsce, a jej poczucie humoru i pozytywna energia sprawiły, że po zakończeniu show nie zniknęła tak szybko z telewizji. Prowadziła nawet własny program w TVN - "Maraton uśmiechu".
W pewnym momencie jednak porzuciła show-biznes. W kolejnych latach zajmowała się branżą przedsiębiorczości i biznesu. Jakiś czas temu w rozmowie z Pomponikiem wyjaśniła, że skupiła się na rozwoju osobistym i skończyła studia na wydziale psychologii. Nie poprzestała tylko na tym - pracuje w zawodzie i zrobiła podyplomówkę.
Jakiś czas temu wróciła do świata mediów. Bierze udział w programach internetowych, zagrała w filmie o Kaliszu u boku Anny Seniuk i Eweliny Flinty. A czy chciałaby znów wystąpić w reality show? Odpowiedź na to pytanie jest nieco skomplikowana.
Manuela Michalak o powrocie do reality show
Michalak w rozmowie z Jastrząb Post pokazuje, że jej charakter nie zmienił się ani trochę w ciągu 25 lat. Wciąż dużo żartuje i chętnie się śmieje. Jednak zapytana, czy przyjęłaby dziś propozycję udziału w reality show, pokazuje swoją rozważną i odpowiedzialną stronę.
"Mój czas w tej chwili wygląda troszeczkę inaczej niż te 25 lat temu. Ze względu na to, że robię bardzo dużo rzeczy, muszę też rozważyć, które propozycje przyjmować, a które odrzucać. Oczywiście szanuję wszystkie bardzo, tylko nie mogę sobie na wszystko pozwolić czasowo" - mówi dawna mieszkanka domu Wielkiego Brata.
Manuela dodaje, że przyjmując taką propozycję, musiałaby zrezygnować ze wszystkiego, czym się obecnie zajmuje, a tego nie chce robić - zwłaszcza dla jednego, nowego projektu. Jak zatem wygląda teraz jej życie?
Tym zajmuje się teraz Manuela Michalak
Michalak wyjaśnia, że obecnie jej życie jest bardzo "poukładane". Jak zaznaczyła, nawet przychodząc na wywiad pojawiła się odpowiednio wcześniej, by wszystko zaczęło się punktualnie - bo jej czas jest bardzo cenny.
Teraz najwięcej czasu poświęca zajęciom związanym z jej psychologicznym wykształceniem - chce pomagać innym, bo jak mówi, uważa, że jeżeli komuś dobrze idzie w życiu, powinien się odwdzięczyć wszechświatowi za odnoszone sukcesy.
Ona pracuje w szkole z młodymi ludźmi, zajmując się zawiłościami procesu kształcenia - wykorzystuje swoją wiedzę, wspierając szkoły w odpowiednim dostosowaniu materiału do możliwości danej osoby. Jak mówi z wyraźną dumą - próbuje różnych metod i odnosi sukcesy, czyli - ma zadowolonych podopiecznych i ich rodziców.
Zobacz też:
Manuela znów bryluje za kamerą. Teraz zagra u boku wielkiej gwiazdy
Manuela z "Big Brothera" zaskoczyła wyznaniem ws. życia prywatnego. "Jest błogo"
Manuela Michalak właśnie przyznała się ws. "Big Brothera". Czekała 24 lata








