Gabriela Muskała przez lata nie mogła liczyć na dobre wynagrodzenie
Gabriela Muskała nie może narzekać na brak zleceń. W swojej karierze miała przyjemność zagrać w takich filmach, jak "7 uczuć", "Fuga" czy "Moje córki krowy". Mimo to mało kto wie, że przez długi czas nie mogła liczyć na dobre wynagrodzenie.
"Przyszłam po 10 latach pracy w teatrze, gdzie w ciągu tych 10 lat zmienił się mój status. Dostałam mnóstwo nagród, byłam już gwiazdą tego teatru i przyszłam poprosić o podwyżkę, bo miałam nadal studencką gażę. Powiedziałam, ile bym chciała, ponieważ podpytałam kolegi, który miał podobny status i przyjaźniliśmy się. Zapytałam, ile on mniej więcej zarabia i właśnie poprosiłam o taką stawkę" - tłumaczyła w podcaście "InterAKCJA. Starcie pokoleń".
Gabriela Muskała poszła po podwyżkę. Nie do wiary, co usłyszała
Gabriela była zaskoczona. Choć wyznała pracodawcy, że wie, jakie są różnice w wynagrodzeniach na tym stanowisku, nie otrzymała oczekiwanej podwyżki.
"Usłyszałam: "No nie, nie". Ja mówię, że słyszałam, że kolega ma taką stawkę. "Ale to jest mężczyzna" - dokładnie ten argument usłyszałam. To było wiele lat temu, kiedy taki argument nikogo nie dziwił. Nie miałam kontrargumentu. Czułam straszną niesprawiedliwość..." - kontynuowała aktorka.
Gabriela Muskała od lat jest partnerką Zbigniewa Zamachowskiego. Dzięki niemu przestała uciekać
Dziś Gabriela Muskała rozwija się aktorsko i może liczyć na wsparcie ukochanego Zbigniewa Zamachowskiego. To właśnie on pomógł jej uporządkować życie, które przez pewien czas dawało artystce w kość.
"To życie, które teraz prowadzę i to jak teraz żyję, pokazuje mi, że zawód i praca bardzo często jest ucieczką, a ja nie chcę uciekać, bo życie mnie wzywa. Uciekałam przed życiem, ale już nie chcę, bo doceniam to, które teraz mam" - powiedziała w rozmowie z "Na żywo".

Czytaj też:
Taka jest prawda o związku Zamachowskiego i Muskały. Niewielu się spodziewało
Zamachowski i Muskała podzielili się radością ze światem. Potwierdzili szczęśliwe doniesienia
Taka jest prawda o związku Muskały i Zamachowskiego. Ludzie nie mieli pojęcia








