Reklama

Reklama

Reklama

Ed Sheeran, Jennifer Lopez... brakowało im nawet dachu nad głową. Gwiazdy, które były bezdomne!

Chociaż nazwiska takie jak Halle Berry (55 l.), Jennifer Lopez (52 l.) czy Ed Sheeran (31 l.) dziś kojarzą się z majątkiem i przepychem, to przed laty życie tych znanych osób nie miało nic wspólnego z luksusem. Wiele gwiazd w młodości, jeszcze zanim zaczęła się ich międzynarodowa kariera, doświadczyło bezdomności!

Dziś mogą poszczycić się wielką sławą i milionami na koncie. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z tego, jak trudną drogę przeszli, by to osiągnąć. Zobacz, którzy celebryci wiedzą, czym są prawdziwa bieda i brak własnego kąta!

Jennifer Lopez: bezdomna tancerka

Jennifer Lopez to nazwisko, które zna chyba każdy! Ta piosenkarka w młodości marzyła, by być... tancerką! Nie zgadzała się z tym jej matka, która chciała, aby zamiast tego jej córka poszła na studia. W wyniku rodzinnej kłótni młoda Jennifer wyprowadziła się z domu. Nie miała jednak gdzie zamieszkać. Noce spędzała więc na kanapie w studiu tańca.

Reklama

Lopez wspomina w wywiadzie dla czasopisma "W", że mimo wszystko było warto przez kilka miesięcy żyć w taki  sposób: 

Obecnie jej majątek jest szacowany na 400 mln dol. Z pewnością można stwierdzić, że opłacało się przetrwać te trudne chwile!

Jim Carrey: trudne początki

Kanadyjski komik Jim Carrey miał niełatwy start w życiu. Chociaż obecnie jego majątek szacuje się na 180 mln dol., to kiedy był jeszcze dzieckiem, doświadczył biedy. Jego ojciec został nagle zwolniony z pracy i z tego powodu cała rodzina była zmuszona przenieść się do vana i przez jakiś czas żyć na ulicy. Takie doświadczenie w młodym wieku na pewno było dużym wyzwaniem!

Po wielu latach w programie "Inside The Actor's Studio" opowiedział o tym mrocznym okresie w swoim życiu: 

Halle Berry: bezdomna w Nowym Jorku

Początki kariery Halle Berry były trudne. Po tym, jak w wieku 21 lat wyprowadziła się od swoich rodziców, mieszkała w schronisku dla bezdomnych w Nowym Jorku. W tym mieście starała się zrobić karierę modelki i aktorki. Chociaż miała już doświadczenie, to nikt nie był zainteresowany współpracą z nią!

Jak sama powiedziała w wywiadzie dla magazynu "People": 

Jednak - jak sama przyznała - to doświadczenie sprawiło, że stała się silniejsza, a po latach wcale nie ma żalu do swojej matki, ponieważ ta chciała dać jej nauczkę i motywację. Życie w schronisku dla bezdomnych pokazało jej, że jeśli chce, to może wszystko!

Dr. Phil: bezdomny w dzieciństwie

Dr. Phil, a właściwie Phil MgGraw, jest znaną osobowością telewizyjną. Okazuje się, że jego życie nie zawsze było łatwe. Najsłynniejszy amerykański psycholog był kiedyś bezdomnym dwunastolatkiem, który wraz z ojcem mieszkał w samochodzie w Kansas City. Jego tata w tamtym czasie zmagał się z nałogiem alkoholowym.

Jak sam wspomniał na swoim kanale YT, chociaż potem sytuacja się poprawiła, to wcale nie było lekko: 

Na szczęście te trudności nie powstrzymały go przed zdobyciem wykształcenia, a następnie zrobieniem dużej kariery!

Ed Sheeran: bezdomność przed wielką karierą

Zanim jego kariera muzyczna nabrała rozpędu, piosenkarz Ed Sheeran nie miał łatwych doświadczeń. Nieustannie koncertował i chciał być zauważony, przez co często musiał się przemieszczać i nie miał stałego adresu. W czasie swojej bezdomności zdarzało mu się spać w londyńskim metrze. Wiele nocy spędził także na kanapach w domach swoich znajomych. Tak funkcjonował ponad dwa lata!

Sam wspomina ten okres w swojej książce "Graficzna podróż": "Przed pałacem Buckingham znajdował się łuk z kanałem grzewczym i spędziłem tam kilka nocy... Przez większą część 2008 r., a także cały rok 2009 i 2010 nie miałem gdzie mieszkać, ale jakoś sobie poradziłem...". Obecnie na pewno nie musi się martwić o swój byt!

Jak widać, wiele gwiazd ma na koncie trudne doświadczenia, ale udało im się je przezwyciężyć! Która historia najbardziej Was poruszyła?

Zobacz też:

Celebryci, którzy podjęli się "zwykłej" pracy. Jest ich wielu, ale kto by się spodziewał!

Telekamery "Tele Tygodnia" 2022: Znamy zwycięzców! Nie brakowało zaskoczeń, ale to Doda pozamiatała

Martyna Wojciechowska szuka pracy na Instagramie! Co się stało?

Ukraińskie media: Putin podał datę końca "operacji wojskowej"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jim Carrey | Jennifer Lopez | Halle Berry | Dr. Phil | Ed Sheeran

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy