Postanowienia noworoczne – mamy na nie rozwiązanie!

Schudnę, popracuję nad rozwojem kariery, schudnę do lata i rzucę nałogi – to tylko niektóre z często długiej listy naszych postanowień noworocznych. Do czego chcemy dążyć? Jakie mamy cele, plany i marzenia? Jak możemy poprawić siebie i jakość swojego życia? Podejmując kolejne kroki z walką warto zasięgnąć porady eksperta.

Schudnę i wymodeluję ciało

Jedno z najczęstszych postanowień noworocznych wśród kobiet i mężczyzn, które spędza sen z powiek każdemu z nas. Najlepsze rozwiązanie to systematyczność w odwiedzaniu siłowni i odpowiednie żywienie, ale często to nie wystarczy. Są miejsca trudne do wypracowania i od tego są specjaliści z naszej kliniki, którzy odpowiednio dopasują kurację do problemu.

ICOONE - ŚWIATOWY BESTSELLER W MODELOWANIU SYLWETKI

Icoone® to rewolucyjne podejście do nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu i wiotkiej skóry, a także skuteczny sposób walki z objawami starzenia się skóry i obrzękami limfatycznymi. To urządzenie oparte na pracy zmechanizowanych głowic, wyposażonych w rolki z mikrootworami, działającymi za pomocą masażu podciśnieniowego. Zabieg jest przyjemny w odczuciu i bezbolesny. Doskonały dla każdego rodzaju skóry, nawet z dolegliwościami naczyniowymi bez względu na wiek. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennego trybu życia.

EAT SKIN SHOCK - POGROMCA CELLULITU

Fala akustyczna Eat Skin Shock stanowi nowatorskie połączenie dwóch technologii: fali akustycznej oraz elektrostymulacji.  Działa w sposób bezinwazyjny na ujędrnianie skóry, leczenie cellulitu w zaawansowanym 3 i 4 stopniu oraz redukcji zbitej, tkanki tłuszczowej. Zabieg można wykonywać raz, a nawet dwa razy w tygodniu. Idealne na partie: brzuch, uda, pośladki. Efekty są widoczne już po pierwszej sesji zabiegowej.

EXILIS - REDUKTOR TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Exilis to urządzenie łączące falę ultradźwiękową i radiową. Pozwala to na osiągnięcie wysokich efektów terapeutycznych w postaci zmniejszenia obwodów i zagęszczenia skóry na obszarze poddawanym zabiegowi. Podczas zabiegu klient odczuwa przyjemne ciepło bez uczucia dyskomfortu. Zabieg można wykonywać na wszystkich fototypach skóry niezależnie od pory roku zarówno na twarz jak i ciało.

a do tego gładkie ciało...

Jak już zadbamy o dobrą sylwetkę, myśli krążą wokół tego co zrobić, aby odsunąć w niepamięć uciążliwe, bolesne tradycyjne golenie maszynką czy też depilację woskiem.

W tym momencie z pomocą przychodzi najnowocześniejsza technologia laserowa

LIGHT SHEER DESIRE

Rewolucyjny sposób skutecznego pozbycia się nadmiaru owłosienia. Technologia laserowa polegająca na wnikaniu wiązki w głąb skóry, docierając do cebulki włosa i mieszków włosowych. Laser niszczy barwnik cebulki włosa oddziałując na melaninę, która z każdym kolejnym zabiegiem zanika powodując redukcję owłosienia. Aby osiągnąć zadowalający efekt sugerowana ilość sesji to 6-8 co 6-12 tygodni. Przed rozpoczęciem kuracji sugerowana jest konsultacja kosmetologiczna, aby wykluczyć przeciwwskazania i ocenić rodzaj owłosienia.

Te wszystkie postanowienia i marzenia pomoże zrealizować  sztab specjalistów uzbrojonych w sprawdzone technologie medyczne w Wileńska Clinic.


Osoby zapisujące się w styczniu na hasło "POMPONIK" pierwszy zabieg ICOONE w cenie 150 zł i 10 % rabatu przy zakupie minimum pakietu na dwie technologie

Wileńska Clinic
ul. Wileńska 29 Warszawa
+22 395 25 25, 720 915 015
info@wilenskaclinic.pl
www.wilenskaclinic.pl
https://www.facebook.com/wilenskaclinic/
instagram/ wilenskaclinic

 

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy